Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna w drugiej ciąży? Dziennikarka zabiera głos

Redakcja
29.06.2018 14:36
Paulina Sykut-Jeżyna w drugiej ciąży? Dziennikarka zabiera głos
fot. Karol Makurat/REPORTER

Paulina Sykut-Jeżyna jest spełnioną żoną oraz mamą córki Róży. Jedno zdjęcie w sieci wystarczyło, by internauci uznali, że jest w drugiej ciąży. Czy mieli rację? Prezenterka Polsatu postanowiła skomentować ich podejrzenia na ten temat.

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek stacji Polsat. Dużą sympatię jej fanów budzi fakt, że omijają ją różnego rodzaju skandale, nieobce innym celebrytom. Dziennikarka nie trafia z reguły na okładki kolorowych pism, od 2011 roku jest żoną biznesmena Piotra, a w 2016 roku na świat przyszła jej córka Róża. Teraz jednak pojawiły się plotki na temat jej ponownego zajścia w ciążę.

Plotki o drugiej ciąży Pauliny Sykut-Jeżyny

Gwiazda Polsatu nie ukrywała, że zwariowała na punkcie swojej córeczki. Dlatego media i fani bez chwili wahania zaczęli spekulować, że Sykut-Jeżyna pragnie mieć drugie dziecko lub już jest w ciąży. Gdy zatem w sieci pojawiło się zdjęcie z jednej z branżowych imprez, na których było widać lekko zaokrąglony brzuszek, internauci bez zastanowienia zaczęli gratulować Paulinie kolejnego potomka. Sytuację podsycił fakt, że gwiazda dużą wagę przykłada do zdrowego odżywiania i oczarowuje nienaganną sylwetką. Kwestię ciąży skomentowała sama zainteresowana.

EN_01324102_0005

Brzuch mam normalny. Może nie jestem Chodakowską ani Lewandowską, ale staram się żyć zdrowo, jeść zdrowo. Może tego dnia kolacja była za duża, sukienka ciut zbyt opięta i nie wciągnęłam odpowiednio brzucha. Przykro mi, ale nie mam sobie nic do zarzucenia.

Okazało się więc, że nagłośniona przez fanów ciąża to po prostu efekt obfitej kolacji. Prezenterka nie kryła rozbawienia zaistniałą sytuacją i domysłami fanów. Nic jednak dziwnego, prezenterka jest tak popularna, że duże zainteresowanie wzbudzał nawet fakt, że zmieniła fryzurę.

RadioZET.pl/MF