Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na modny kolor i ostre cięcie [FOTO]

04.09.2020 12:14
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Piotr Molecki/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Gwiazda jakiś czas temu postanowiła znacznie rozjaśnić włosy. Teraz prezenterka Polsatu wybrała chłodny blond i ostre cięcie. Jak się w nim prezentuje?

Paulina Sykut-Jeżyna lubi bawić się modą i eksperymentować z włosami. Gwiazda kiedyś wybierała ciemne kolory na włosach, a od niedawna pokochała blond. Tym razem postanowiła jeszcze bardziej rozjaśnić włosy i postawiła na chłodny blond. "Kiedyś czarne, dzisiaj chłodny blond" - napisała prowadząca "Tańca z gwiazdami". Paulina zmieniła również nieco kształt fryzury. Nowy look dodał Paulinie blasku i subtelności.

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na chłodny blond [FOTO]

Fanom metamorfoza dziennikarki bardzo przypadła do gustu. "Pięknie, bardziej w kierunku ciepłego blondu albo efekt światła cudnie", "dla mnie cudna w każdej odsłonie", "i tak najlepiej" - komplementowali fani. Wygląda na to, że chłodne odcienie przypadły do gustu Paulinie i raczej nie wróci do ciemnych kolorów na głowie.

Prywatnie Paulina Sykut-Jeżyna jest szczęśliwą mamą córeczki Róży i żoną Piotra Jeżyny. Para pobrała się 20 sierpnia 2011 roku w Puławach. Zawodowo gwiazda związana jest z Polsatem. Od marca 2016 roku prowadzi "Taniec z gwiazdami".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl