Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina Korę: "Praca z nią, to było dla mnie wielkie wow"

09.06.2020 12:22
Paulina Sykut-Jeżyna wspomina Korę: "Praca z nią, to było dla mnie wielkie wow"
fot. Piotr Molecki/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna była współprowadzącą "Must Be The Music". Dziennikarka miała okazję współpracować z Korą, która dla wielu była wielką gwiazdą i ikoną. Jak Paulina Sykut-Jeżyna wspomina pracę z Korą?

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina współpracę z Korą na planie "Must Be The music"

Paulina Sykut-Jeżyna ma na swoim koncie prowadzenie wielu programów rozrywkowych, m.in. "Must Be The Music". W jury muzycznego programu zasiadała m.in. Kora. Artystka, gdyby żyła, 8 czerwca obchodziłaby  69 urodziny. Dla wielu Kora była i wciąż jest ikoną.  Paulina Sykut-Jeżyna miała okazję współpracować z Korą na planie muzycznego show "Must Be Te Music". Jak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, praca z Korą była to dla niej wielki zaszczytem.

"Kora była wyjątkową osobowością. Mam z nią związane piękne wspomnienia. Ja śpiewałam jej piosenki. Praca z nią, to było dla mnie wielkie wow. To była ikona, nie znam nikogo z taką charyzmą, inteligencją emocjonalną. Była i jest wspaniała. Przez swoją muzykę. I duchowo ona cały czas jest z nami" - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina program "Must Be The Music"

Paulina Sykut-Jeżyna ma również piękne wspomnienia związane z samym programem.

"Jak słyszę „Must Be The Music”, to reaguję wzruszeniem. To był taki pierwszy duży program, w czasie którego dużo przeżyłam, dużo się nauczyłam. Jeszcze u boku Maćka Rocka. Było też wspaniałe jury, w którym poznałam Adama Sztabę, Elę Zapendowską, Korę. Przeżyliśmy tam prawie 6 lat, to było jedenaście edycji. Mnóstwo fajnych zespołów tam się przewinęło, bardzo zdolnych. Sama stawałam w Idolu i innych programach na deskach takich scen i brałam udział w podobnych przesłuchaniach, więc było to bardzo bliskie mojemu sercu" - wspomina Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna wciąż jest związana z Telewizją Polsat, w której prowadzi m.in. "Taniec z gwiazdami". Prywatnie jest żoną przedsiębiorcy Piotra Jeżyny i mamą córeczki - Róży.

RadioZet.pl