Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Gwiazda postawiła na jasny blond [FOTO]

30.07.2020 16:48
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Gwiazda zdecydowała się rozjaśnić włosy, a metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda w jasnym blondzie?

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Jak wygląda w jasnym blondzie? [FOTO]

Paulina Sykut-Jeżyna do tej pory była ostrożna z eksperymentowaniem z włosami. Gwiazda zaczęła niedawno je rozjaśniać, aż w końcu postawiła na jasny blond. Efektami metamorfozy pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Zmiana spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów, którzy komplementowali metamorfozę dziennikarki. "Przepiękna", "bardzo pasuje", "pomyśleć, że kiedyś był czarne włosy, teraz lepiej" - pisały fanki gwiazdy Polsatu.

Paulina Sykut-Jeżyna wybrała jeden z najmodniejszych odcieni tego lata

Odcień, który wybrała Paulina Sykut-Jeżyna jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Dokładnie nazywa się "bronde" i jest połączeniem jasnego brązu i subtelnych blond refleksów. Gwiazda oprócz koloru odświeżyła też cięcie i zdecydowała się na długą, cieniowaną grzywkę, która opada na bok.

Paulina Sykut-Jeżyna prywatnie jest szczęśliwą mamą córeczki Róży i żoną ukochanego Piotra Jeżyny. Dziennikarka chętnie publikuje na swoim Instagramie rodzinne e zdjęcia z córeczką i mężem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl