Zamknij

Paulina Sykut w bikini. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nadmorskiego wypoczynku [FOTO]

04.06.2020 21:22
Paulina Sykut w bikini. Dziennikarka pokazała zdjęcie z nadmorskiego wypoczynku [FOTO]
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła odpocząć od zgiełku stolicy i wybrała się z rodziną nad morze. Gwiazda opublikowała piękny i słoneczny kadr, a uwagę internautów zwróciła jej idealna sylwetka w bikini.

Paulina Sykut-Jeżyna w bikini. Dziennikarka pokazała wakacyjny kadr na Instagramie [FOTO]

Paulina Sykut-Jeżyna skorzystała z pięknej i słonecznej pogody i wybrała się z rodziną nad polskie morze. Pełną relację z odpoczynku można zobaczyć na Insta Stories gwiazdy. Fanów Pauliny Sykut-Jeżyny zachwycił wakacyjny kadr, na którym gwiazda pokazała się w bikini. Obserwatorki gwiazdy Polsatu w komentarzach pytały oczywiście o markę kostiumu i zazdrościły pięknej figury. "Bikini w kropki, cudowny kostium", "pięknie wyglądasz", "ale piękność widzę" - komplementowali fani.

Polskie gwiazdy przez pandemię wybiorą odpoczynek w Polsce?

Paulina na nadmorski wypoczynek zabrała oczywiście córeczkę Różę oraz męża - Piotra Jeżynę. Niewykluczone, że w tym roku wiele polskich gwiazd wybierze odpoczynek nad polskim morzem w górach lub na Mazurach. W końcu pandemia koronawirusa wciąż trwa i wielu osobom uniemożliwi podróżowanie za granicę. Wygląda na to, że Paulinie Sykut-Jeżytnie pobyt nad polskim morzem służy, czego dowodem są kolejne słoneczne kadry, publikowane na jej Instagramie.

RadioZet.pl

Posłuchaj podcastu

,