Zamknij

Paulina Wyka pokazuje malutkiego synka, a Zakościelny gołą klatę

Redakcja
05.06.2018 13:42
Maciej Zakościelny, Paulina Wyka i Borys
fot. Instagram

Maciej Zakościelny pochwalił się w sieci fotką z budowy domku dla swoich dzieci, na której widać go z gołą klatą. Tymczasem Paulina Wyka wrzuciła pierwsze zdjęcie z najmłodszym synkiem, który przyszedł na świat kilka tygodni temu. Czyje zdjęcie zebrało więcej komentarzy?

Maciej Zakościelny niezbyt często raczy swoich fanów informacjami na temat swojego życia. Rzadko kiedy wstawia zdjęcia ze swojego czasu prywatnego, jednak teraz postanowił zrobić wyjątek. Zamieścił fotkę z prac na swoim podwórku – a dokładnie z budowy domku dla swoich pociech. Przy okazji prezentowania zdolności konstruktorskich pochwalił się również... gołą klatą.

Co na to fanki gwiazdora? Oczywiście zachwalają jego ciężką pracę. Pojawiły się nawet porównania do jednej z najsłynniejszych postaci renesansu:

– Świetny aktor, świetny muzyk, świetny stolarz... taki współczesny Leonardo di ser Piero da Vinci!!!! Czego jeszcze się o Tobie dowiemy... Czym jeszcze zaskoczysz świat? – pyta nieco kokieteryjnie jedna z komentujących.

Inne zapraszają, by i u nich wykonał podobny domek. Dla wielu pań Maciej Zakościelny nadal jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów, a jako troskliwy ojciec wzbudza w nich jeszcze większe zainteresowanie.

Jak widać, dla swoich pociech może stać się nawet budowniczym. Na razie z domku skorzysta najpewniej dopiero starszy synek aktora – dwuletni już Borys. Młodszy na razie bardziej niż otaczającym światem zainteresowany jest mamą – co świetnie ukazuje najnowsze zdjęcie Pauliny Wyki z malutkim synkiem.

Paulina Wyka pokazała zdjęcie młodszego synka

Dodajmy, że to pierwsze zdjęcie maleństwa, jakie można oglądać w sieci. I wygląda na to – sądząc po liczbie komentarzy – że pierwsza fotka maluszka cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż goła klata jego taty.

RadioZET.pl/SA