Zamknij

Paulina Wyka urodziła. Maciej Zakościeny ma drugie dziecko!

Redakcja
17.05.2018 14:33
Maciej Zakościelny
fot. Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka doczekali się drugiego dziecka. Pod koniec ubiegłego roku wyszło na jaw, że Wyka jest w ciąży. Okazuje się, że kilka dni temu urodziła.

Maciej Zakościelny został tatą drugiego malucha. Razem z partnerką powitali na świecie - jak donosi "Życie na gorąco" - drugiego syna. Informacje te nie są oficjalnie potwierdzone przez rodziców, bo aktor od dawna dba o to, by informacje z jego życia prywatnego nie wyciekały do mediów. Fani aktora nie mogą raczej w najbliższych dniach spodziewać się zdjęcia malucha, ale podobno urodził się on jeszcze pod koniec kwietnia.

Przypomnijmy, że pierwszy potomek Zakościelnego i Wyki przyszedł na świat latem 2016 roku. Aktor zdecydował się pokazać zdjęcie malca dopiero po siedmiu miesiącach od narodzin. Wówczas też zdecydował się zdradzić, jak ma na imię jego pierwszy syn. Zdradził również, po kim otrzymał imię. Przyznał, że z początku planowali nazwać synka całkiem inaczej, ostatecznie padło na... Borysa.

- On ma mleczaki i ma diastemę. Więc mówię, że imię po Szycu, a zęby po Karolaku. Patrzyłem na etymologię tego imienia. To jest bardzo mocne konkretne imię dla konkretnego człowieka. I takim konkretnym człowiekiem jest mój syn. Cieszę się, że tak się stało - tłumaczył wtedy.

Ciekawe, jakie imię dostanie drugi syn Zakościelnego.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

RadioZET.pl/SA