Zamknij

Paweł Deląg chwali się przystojnym synem. Internauci zachwyceni

Redakcja
16.09.2018 18:13
Paweł Deląg chwali się przystojnym synem. Internauci zachwyceni
fot. Instagram:@paweldelag

W aktorstwie oczywiście najważniejszy jest talent, jednak uroda nie przeszkadza w karierze, a często wspiera zdolności aktorskie. Dużą sympatią widzów cieszy się między innymi Paweł Deląg. Jak się okazuje, jego syn odziedziczył po tacie urodę, która wzbudza zachwyt wśród internautów. 

Paweł Deląg to z pewnością aktor, który zapada widzom w pamięć. Fani pamiętają między innymi jego role w "Młodych Wilkach" czy "Liście Schindlera". W ostatnich latach występował w szeregu produkcji rosyjskich, które miały przynieść mu ogromne dochody. Chociaż jego nazwisko jest obecnie popularne raczej u naszych wschodnich sąsiadów, to swego czasu aktor uznawany był za jednego z przystojniejszych celebrytów. Jak się okazuje, jego syn odziedziczył geny po tacie.

Przystojny syn Pawła Deląga

Paweł Deląg Junior to jedyny syn aktora, owoc jego związku z Katarzyną Gajdarską. 26-latek najwyraźniej postanowił pójść w ślady ojca. Obu panów bowiem będziemy mogli oglądać w produkcji historycznej "Zrodzeni do szabli". Zdjęcia do niej rozpoczęły się 14 września. W związku z ich rozpoczęciem postanowili pochwalić się wspólnym zdjęciem, które Paweł senior opublikował na swoim profilu na Instagramie. Internauci nie kryją zachwytu nad urodą młodego Deląga. W komentarzach rozpływali się nad urodą 26-latka. 

- Bardzo podobny, ale oczy matki. 

- Ładny chłopak i przystojny mężczyzna. Albo odwrotnie. 

- Ojej jaki przystojny

Trzeba przyznać, że Paweł Deląg junior ma wszelkie predyspozycje, by być nie tylko aktorem, ale i modelem. Jeśli doda do tego umiejętności porównywalne z tymi, którymi dysponuje jego ojciec, może zrobić prawdziwą karierę. Póki co wywarł duże wrażenie jedną tylko fotografią.

RazioZET.pl/MF