Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Deląg chwali się przystojnym synem. Internauci zachwyceni

16.09.2018 18:13

W aktorstwie oczywiście najważniejszy jest talent, jednak uroda nie przeszkadza w karierze, a często wspiera zdolności aktorskie. Dużą sympatią widzów cieszy się między innymi Paweł Deląg. Jak się okazuje, jego syn odziedziczył po tacie urodę, która wzbudza zachwyt wśród internautów. 

Paweł Deląg chwali się przystojnym synem. Internauci zachwyceni fot. Instagram:@paweldelag

Paweł Deląg to z pewnością aktor, który zapada widzom w pamięć. Fani pamiętają między innymi jego role w "Młodych Wilkach" czy "Liście Schindlera". W ostatnich latach występował w szeregu produkcji rosyjskich, które miały przynieść mu ogromne dochody. Chociaż jego nazwisko jest obecnie popularne raczej u naszych wschodnich sąsiadów, to swego czasu aktor uznawany był za jednego z przystojniejszych celebrytów. Jak się okazuje, jego syn odziedziczył geny po tacie.

Przystojny syn Pawła Deląga

Paweł Deląg Junior to jedyny syn aktora, owoc jego związku z Katarzyną Gajdarską. 26-latek najwyraźniej postanowił pójść w ślady ojca. Obu panów bowiem będziemy mogli oglądać w produkcji historycznej "Zrodzeni do szabli". Zdjęcia do niej rozpoczęły się 14 września. W związku z ich rozpoczęciem postanowili pochwalić się wspólnym zdjęciem, które Paweł senior opublikował na swoim profilu na Instagramie. Internauci nie kryją zachwytu nad urodą młodego Deląga. W komentarzach rozpływali się nad urodą 26-latka. 

- Bardzo podobny, ale oczy matki. 

- Ładny chłopak i przystojny mężczyzna. Albo odwrotnie. 

- Ojej jaki przystojny

Trzeba przyznać, że Paweł Deląg junior ma wszelkie predyspozycje, by być nie tylko aktorem, ale i modelem. Jeśli doda do tego umiejętności porównywalne z tymi, którymi dysponuje jego ojciec, może zrobić prawdziwą karierę. Póki co wywarł duże wrażenie jedną tylko fotografią.

RazioZET.pl/MF

Oceń