Zamknij

Paweł Deląg jest w Rosji wielką gwiazdą i zarabia miliony

Redakcja
13.04.2017 13:00
Paweł Deląg
fot. ons.pl

Paweł Deląg od kilku już lat nie pojawił się w żadnej większej polskiej produkcji. Choć można zobaczyć go w roli Wiktora w serialu "Przyjaciółki", to jednak nie w Polsce, a w Rosji, jest w tej chwili wielką gwiazdą.

Wydawać się może, że Paweł Deląg swoje najlepsze czasy w rodzimej kinematografii ma za sobą. Jak sam przyznaje, w Polsce od kilku lat nie dostał żadnej ciekawej propozycji, choć niedawno premierę miał film "Wszystko albo nic" z jego udziałem. Pojawia się też w roli Wiktora w serialu "Przyjaciółki", ale większość czasu spędza na planie w Rosji. Podobno przez 6 ostatnich lat zagrał tam aż 30 ról, które przyniosły mu dwa miliony złotych. Oprócz tego, gwiazdor zyskał na Wschodzie dużą rozpoznawalność i urósł do miana prawdziwej gwiazdy. Jak twierdzi, w sezonie dostaje tam kilkanaście propozycji.

W jednym z wywiadów, których Paweł Deląg udzielił w 2013 roku, przyznał, że nie chce być uzależniony od polskich producentów. I to chyba mu się udało, bo na takie zarobki w Polsce prawdopodobnie nie mógłby liczyć.

RadioZET.pl/SA