Zamknij

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zdradzili płeć dziecka

Redakcja
06.09.2018 16:03
Paweł Domagała
fot. Instagram

Już wiosną w mediach pojawiła się informacja o tym, że aktor Paweł Domagała i jego żona - córka Andrzeja Grabowskiego, Zuzanna Grabowska - spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtych wieści minęły blisko cztery miesiące, a teraz wyszło na jaw, jakiej płci będzie dziecko. Zdradził to magazyn "Na żywo".

Paweł Domagała: jakiej płci będzie jego drugie dziecko?

Jak dowiadujemy się z gazety, maleństwo urodzi się już lada chwila i będzie to... dziewczynka. Jak widać, teraz Domagała zostanie w rodzinie kompletnie zdominowany przez kobiety, bo jego pierwsze dziecko jest również płci żeńskiej. Córka Hania ma już 5 lat.

Podobno dziadek Andrzej Grabowski liczył, że tym razem doczeka się wnuczka. Jak widać, los bywa przewrotny. Z pewnością jednak kolejna wnuczka także zawróci mu w głowie.

Przypomnijmy, że Paweł Domagała, poza tym, że jest znanym aktorem serialowym i filmowym, od lat jest zaangażowany także muzycznie, a jedna z jego nowszych piosenek - „Weź nie pytaj” jest wielkim hitem w polskim internecie. Oficjalny teledysk do singla obejrzano niemal 30 milionów razy. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Paweł Domagała - "Weź nie pytaj" hitem sieci

Przyszłym rodzicom gratulujemy!

RadioZET.pl/SA