Zamknij

Paweł Domagała wyśmiany przez Lewandowskiego

Redakcja
29.10.2018 12:07
Paweł Domagała
fot. screen YouTube

Piosenka „Weź nie pytaj” Pawła Domagały jest jednym z najpopularniejszych utworów ostatnich miesięcy. To, że często pojawia się w radiu, nie wszystkim się podoba. Swoją irytację utworem wyraził aktor Dariusz Lewandowski, który znany jest jako Darek z „Klanu” i pod takim właśnie nickiem publikuje na Facebooku swoje komentarze dotyczące obserwacji z codziennego życia.

Dariusz Lewandowski co pewien czas na swoim Facebooku publikuje różne komentarze, których inspiracją jest życie. Tym razem aktor „Klanu” wyraził swoje negatywne odczucia w stosunku do utworu „Weź nie pytaj” Pawła Domagały. Piosenka, którą już kilka miesięcy nagrał kolega po fachu, cieszy się olbrzymią popularnością i na YouTube została odsłuchana już blisko 57 milionów razy. To prawdziwy rekord. „Darek z Klanu” ma najwyraźniej już przesyt.

Domagała nie ma mikrofali?

„K***a, jak mnie irytuje ta piosenka... Weź się przytul, weź się zesraj, k***a... Strasznie, to jest tak gów****o-pretensjonalny kawałek, że po prostu nie wiem, co mnie ostatnio tak irytowało; chyba logowanie do HBO Go [...]” – informuje w swoim wideo Dariusz Lewandowski. Dalej wyjaśnia, o co tak naprawdę chodzi. Przyznaje, że irytuje go zawarta w tekście piosenki deklaracja Domagały, że „nie chce żyć politycznie” i kiedy ludzie protestują, on w domu robi jeść.

„To teraz bardziej mnie irytuje, na maksa mnie irytuje. Bo co on tam śpiewa: nie chcę politycznie żyć, że jak tłumy na ulicach, to córkom będzie jeść robił. K***a, to nie może zrobić wcześniej jeść i potem odgrzać? Tam ważne rzeczy, ludzie się upominają, a on musi jeść zrobić. Co on mikrofali nie ma?” – mówi rozżalony Lewandowski.

„Weź nie pytaj” antypiosenką roku zdaniem Lewandowskiego

„To będzie nagroda murowana, kandydat na antypiosenkę roku, k***a, dla mnie” – podsumowuje „Darek z Klanu”.

Internauci pod filmem mają mieszane uczucia. Jedni przyznają, że piosenka ich również irytuje, inni zauważają, że „czują zazdrość”. „Nieznany aktor masakruje znana piosenkę. Żałosne” – napisał jeden z komentujących.

„Powiedziała »gwiazda« serialu, którego już nikt przy zdrowych zmysłach w tym kraju nie ogląda. Mikrofale chyba na mózg się rzuciły. I weź sobie trochę kamyków wsadź do jamy gębowej i poćwicz to śmieszne »r«. Łatwiej będzie to »kułwa« wymawiać” – dodaje ktoś inny.

No cóż, Paweł Domagała, jako autor utworu, miał prawo zaśpiewać w nim, co chciał. A Dariusz Lewandowski miał prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Ciekawe, jak na ten komentarz zareaguje Domagała.

RadioZET.pl/SA