Zamknij

Paweł Krawczyk: kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?

Redakcja
27.11.2018 12:30
Paweł Krawczyk: kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?
fot. TRICOLORS/East News

Fanów Katarzyny Nosowskiej zszokowała informacja, że piosenkarka zdecydowała się po 17 latach związku wziąć spontaniczny ślub ze swoim wybrankiem. Kim jest świeżo upieczony mąż wokalistki, Paweł Krawczyk?

Katarzyna Nosowska przez swoich fanów uwielbiana jest za wrodzoną nieśmiałość, stonowany sposób bycia, a przy tym niejednokrotnie mocne wypowiedzi. Artystka stara się unikać medialnego szumu i nie angażuje się w branżowe skandale. Również w życiu prywatnym stroni od rozgłosu. Zarówno fani, jak i media, doskonale zdawali sobie sprawę, że Kasia od 2001 roku pozostaje związana z Pawłem Krawczykiem. Niechętnie jednak wypowiadała się na temat ich prywatnych spraw. Tym większym szokiem była informacja, że niespodziewanie wzięła z wybrankiem ślub po 17 latach związku. Fani zaczęli dociekać, kim jest wieloletni partner Nosowskiej.

ZOBACZ: Katarzyna Nosowska wzięła ślub w Stanach Zjednoczonych

Kasia Nosowska
fot. Instagram:@nosowska.official

Kim jest mąż Kasi Nosowskiej?

Paweł Krawczyk urodził się 10 września 1972 roku. 46-letni obecnie gitarzysta związany był między innymi z zespołami Ahimsa (dla którego część tekstów napisała Kayah) oraz Houk. W 2001 roku dołączył do Hey i został głównym autorem muzyki na albumach, które zespół nagrywał po jego pojawieniu się aż do zawieszenia działalności w październiku 2017 roku. Wraz z Nosowską prowadził audycję radiową „Tranzytem do niebytu”.

Nie jest tajemnicą, że Paweł Krawczyk boryka się z uzależnieniem od alkoholu, co przyznała otwarcie Nosowska w jednym z wywiadów. Temat alkoholizmu poruszyła nawet w jednym ze swoich ostatnich singli oraz wydanej książce. Najwyraźniej jednak sprawy idą w dobrym kierunku, skoro para postanowiła zostać małżeństwem. Sama artystka potwierdziła to w rozmowie z „Faktem”.

– Miałam szczęście zobaczyć, jak mój partner wzrasta. Obserwuję jego przemianę z podziwem, z bliska – wyznała.

Podobno Krawczyk nie pije już od około roku. Oczywiście świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ TAKŻE: "Coraz bliżej Świeta": Katarzyna Nosowska w świątecznym hicie

EN_01187785_8669
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/MF