Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Krawczyk: kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej?

27.11.2018 12:30

Fanów Katarzyny Nosowskiej zszokowała informacja, że piosenkarka zdecydowała się po 17 latach związku wziąć spontaniczny ślub ze swoim wybrankiem. Kim jest świeżo upieczony mąż wokalistki, Paweł Krawczyk?

Paweł Krawczyk: kim jest mąż Katarzyny Nosowskiej? fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Nosowska przez swoich fanów uwielbiana jest za wrodzoną nieśmiałość, stonowany sposób bycia, a przy tym niejednokrotnie mocne wypowiedzi. Artystka stara się unikać medialnego szumu i nie angażuje się w branżowe skandale. Również w życiu prywatnym stroni od rozgłosu. Zarówno fani, jak i media, doskonale zdawali sobie sprawę, że Kasia od 2001 roku pozostaje związana z Pawłem Krawczykiem. Niechętnie jednak wypowiadała się na temat ich prywatnych spraw. Tym większym szokiem była informacja, że niespodziewanie wzięła z wybrankiem ślub po 17 latach związku. Fani zaczęli dociekać, kim jest wieloletni partner Nosowskiej.

ZOBACZ: Katarzyna Nosowska wzięła ślub w Stanach Zjednoczonych

Kasia Nosowska fot. Instagram:@nosowska.official

Kim jest mąż Kasi Nosowskiej?

Paweł Krawczyk urodził się 10 września 1972 roku. 46-letni obecnie gitarzysta związany był między innymi z zespołami Ahimsa (dla którego część tekstów napisała Kayah) oraz Houk. W 2001 roku dołączył do Hey i został głównym autorem muzyki na albumach, które zespół nagrywał po jego pojawieniu się aż do zawieszenia działalności w październiku 2017 roku. Wraz z Nosowską prowadził audycję radiową „Tranzytem do niebytu”.

Nie jest tajemnicą, że Paweł Krawczyk boryka się z uzależnieniem od alkoholu, co przyznała otwarcie Nosowska w jednym z wywiadów. Temat alkoholizmu poruszyła nawet w jednym ze swoich ostatnich singli oraz wydanej książce. Najwyraźniej jednak sprawy idą w dobrym kierunku, skoro para postanowiła zostać małżeństwem. Sama artystka potwierdziła to w rozmowie z „Faktem”.

– Miałam szczęście zobaczyć, jak mój partner wzrasta. Obserwuję jego przemianę z podziwem, z bliska – wyznała.

Podobno Krawczyk nie pije już od około roku. Oczywiście świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ TAKŻE: "Coraz bliżej Świeta": Katarzyna Nosowska w świątecznym hicie

EN_01187785_8669 fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/MF

Oceń