Zamknij

Koledzy z planu wspierają Pawła Królikowskiego. Aktor przebywa w szpitalu

Sylwia Bagińska
27.12.2019 16:27
Paweł Królikowski
fot. EastNews/VIPHOTO

Paweł Królikowski trafił do szpitala kilka dni temu. W rozmowie z Pudelkiem potwierdził to jego syn, Antek Królikowski. Gwiazdor „Rancza” w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie kolegów z planu.

Koledzy z planu wspierają Pawła Królikowskiego 

Według „Super Expressu” Paweł Królikowski trafił do szpitala w ubiegły piątek. Artysta przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Kilka dni temu tabloid donosił, że stan Pawła Królikowskiego jest na tyle poważny, że nie spędzi on Świąt w domu.

Jego stan jest poważny, dlatego aktor musi być pod stałą opieką lekarzy. Raczej nie opuści placówki na Święta. Cały czas czuwa przy nim jego żona – podaje „Super Express”.

Zobacz także: Paweł Królikowski przyznał się do groźnej choroby. "Uratowała mi życie żona" 

W tych trudnych chwilach Paweł Królikowski może liczyć nie tylko na rodzinę, ale także kolegów z planu. W rozmowie z „Faktem” Bogdan Kalus powiedział, że rozumie sytuację kolegi z planu.

Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem, co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć – powiedział "Faktowi" Bogdan Kalus. 

Paweł Królikowski: nowe informacje dotyczące zdrowia aktora

Według ustaleń „Super Expressu” stan Pawła Królikowskiego pogarszał się kilka dni przed trafieniem do szpitala. Ze względu na złe samopoczucie aktor nie pojawił się na corocznej wigilii w Skolimowie.

Gwiazdor „Rancza” już wcześniej mierzył się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Cztery lata temu u aktora zdiagnozowano tętniaka mózgu. Konieczna była operacja.

Zobacz także: Paweł Królikowski zapłaci za wypadek. Zapadł wyrok w jego sprawie 

RadioZET.pl/SB