Zamknij

Paweł Królikowski w szpitalu. Nowe informacje na temat stanu zdrowia aktora

Sylwia Bagińska
23.12.2019 15:22
Paweł Królikowski
fot. EastNews/Justyna ROJEK

Paweł Królikowski nadal jest w szpitalu. Według doniesień „Super Expressu” aktor nie spędzi Świąt w domu. Jego stan jest poważny. 

Paweł Królikowski w szpitalu. Nowe informacje na temat stanu zdrowia aktora

Paweł Królikowski trafił do szpitala kilka dni temu. W rozmowie z portalem Pudelek potwierdził to jego syn.

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy – powiedział Pudelkowi Antek Królikowski.

Według ustaleń „Super Expressu” Paweł Królikowski do szpitala trafił w piątek. Artysta skierowany został na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali.

Jak donosi tabloid, stan zdrowia Królikowskiego jest na tyle poważny, że najprawdopodobniej nie spędzi on świąt Bożego Narodzenia w domu.

Zobacz także:  Paweł Królikowski przyznał się do groźnej choroby. "Uratowała mi życie żona" 

Jego stan jest poważny, dlatego aktor musi być pod stałą opieką lekarzy. Raczej nie opuści placówki na Święta. Cały czas czuwa przy nim jego żona – podaje „Super Express”.

Stan Pawła Królikowskiego pogarszał się już kilka dni przed trafieniem do szpitala. Aktor źle się czuł i w związku z tymi nie pojawił się na corocznej wigilii w Skolimowie. Jego obowiązki przejęła Małgorzata Kożuchowska.

Paweł Królikowski: wcześniejsze problemy zdrowotne

Paweł Królikowski już wcześniej mierzył się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Cztery lata temu artysta przeszedł operację, w której wycięto mu tętniaka mózgu.

Do szpitala zgłosił się za namową żony, którą niepokoiły częste bóle i zawroty głowy, wymioty, a także zaburzenia widzenia.

 

RadioZET.pl/SB