Zamknij

Paweł Królikowski w szpitalu. Wzruszający apel koleżanki z planu "Rancza"

Maciej Friedrich
30.12.2019 09:20
Paweł Królikowski w szpitalu. Wzruszający apel koleżanki z planu "Rancza"
fot. screen:YouTube

Paweł Królikowski tegoroczne święta musiał spędzić w szpitalu. Zatroskani o stan zdrowia aktorka są między innymi koledzy z planu serialu "Ranczo". Ilona Ostrowska opublikowała w sieci wzruszający wpis. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala 20 grudnia 2019 roku. Popularny aktor, znany widzom między innymi z serialu "Ranczo" i show "Twoja twarz brzmi znajomo", skierowany został na oddział neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. 

- Jego stan jest poważny, dlatego aktor musi być pod stałą opieką lekarzy. Raczej nie opuści placówki na Święta. Cały czas czuwa przy nim jego żona - czytaliśmy w "Super Expressie". 

Stanem zdrowia Królikowskiego zaniepokojeni są między innymi koledzy i koleżanki z planu "Rancza". 

Paweł Królikowski trafił do szpitala. Wzruszający wpis Ilony Ostrowskiej

W niedzielę 29 grudnia na instagramowym profilu Ilony Ostrowskiej, czyli serialowej Lucy, pojawił się wzruszający wpis. Aktorka opublikowała zdjęcie z Pawłem Królikowskim i zaapelowała do kolegi. 

Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda - czytamy w opisie fotografii. 

Miejmy nadzieję, że wsparcie przyjaciół pomoże Królikowskiemu w pokonaniu zdrowotnych przeciwności. My oczywiście życzymy zdrowia.

Paweł Królikowski: informacje dotyczące stanu zdrowia aktora

Według informacji "Super Expressu" Paweł Królikowski miał czuć się źle na kilka dni przed tym, kiedy trafił do szpitala. Przypomnijmy, że to nie pierwszy problem zdrowotny gwiazdora "Rancza". Cztery lata temu aktor przeszedł operację po tym, jak zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu

Zagłosuj

Oglądasz "Ranczo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF