Zamknij

Paweł Królikowski zostanie w szpitalu na dłużej. Jego żona komentuje: "Wkradła się infekcja"

Patrycja Chudolińska
07.01.2020 10:33
Paweł Królikowski
fot. VIPHOTO/East News

Paweł Królikowski przebywa w szpitalu. Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie odstępuje go na krok. Teraz ujawniła, w jakim stanie jest jej mąż.

Paweł Królikowski trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktor w dalszym ciągu przebywa na oddziale neurochirurgii. Choć rodzina zapewnia, że jego stan już się poprawił, gwiazdor dalej będzie hospitalizowany.

Żona komentuje stan Pawła Królikowskiego

Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska w końcu przerwała milczenie i przekazała mediom informację o stanie zdrowia ukochanego męża.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - ujawniła w rozmowie z "Faktem"

Małgorzata aktywnie wspiera męża podczas pobytu w szpitalu. Na zmianę z dziećmi czuwają przy jego łóżku.

Paweł Królikowski w szpitalu. Problemy zdrowotne

Aktor z problemami zdrowotnymi mierzył się już od kilku lat. Artysta miał tętniaka mózgu, a szybka reakcja lekarzy uratowała mu życie. Doszedł do siebie i znów podjął pracę zawodową. W grudniu 2019 roku Paweł Królikowski po raz kolejny trafił do szpitala.

Jak donosi "Fakt", rodzina bierze pod uwagę rehabilitację aktora w Niemczech. Miejmy nadzieję, że już niedługo powróci do pełni sił i zdrowia.

RadioZET.pl/PCh