Zamknij

Paweł Kukiz został dziadkiem. Jego najstarsza córka urodziła [FOTO]

18.06.2021 14:09
Paweł Kukiz
fot. Jakub Kaminski/East News

Paweł Kukiz został dziadkiem. Najstarsza córka polityka, Julia Kukiz, urodziła syna. Były lider Piersi i przewodniczący Kukiz'15 przekazał radosne wieści na Facebooku. 

Paweł Kukiz od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie politycznej. Były lider Piersi założył ruch Kukiz'15 i dostał się do Sejmu, gdzie piastuje urząd posła już kolejną kadencję. Prywatnie polityk od wielu lat jest szczęśliwym mężem Małgorzaty, z którą ma trzy córki: 30-letnią Julię, 27-letnią Polę i urodzona w 2000 roku Hannę. Paweł Kukiz poinformował właśnie, że dzięki najstarszej Julii po raz pierwszy został dziadkiem. 

Kinga Duda bierze ślub? Prezydent skomentował medialne doniesienia 

Paweł Kukiz został dziadkiem. Julia Kukiz urodziła syna

Córka Pawła Kukiza, Julia, poinformowała o ciąży 1 czerwca. Opublikowała na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji, na których ubrana w czarną sukienkę zaprezentowała pokaźnych rozmiarów brzuszek. 

Ani ze mnie modelka, ani (z częstotliwością wrzucania prywatnych fot) raczej nie aspiruję do bycia instamamą, ale, że mam fajne zdjęcia i ostatnie dni w tym naprawdę CUDOWNYM stanie, to chcę się podzielić tym pięknym momentem! Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i obecne i przyszłe mamy - napisała w Dniu Dziecka. 

Julia była wówczas w 39. tygodniu ciąży. Rozwiązanie nastąpiło dwa tygodnie później. Na świecie pojawił się chłopczyk, o czym prędko zawiadomił na Facebooku szczęśliwy Paweł Kukiz. 

Zostałem dziadkiem!!! Chłopczyk, 10/10, 3200! Niech Wam dobry Bóg błogosławi Wnusiu, Juleczko, Marcinku! - obwieścił muzyk. 

Na razie nie wiadomo, jakie imię otrzymał wnuk Pawła Kukiza. Przewodniczący szaleje ze szczęścia i już planuje dla malucha szereg atrakcji. 

Jaki on jest śliczny, taki kochany! Już się zastanawiam, na którym drzewie w ogrodzie mu wybudować domek. [...] Aż trudno mi to uczucie określić, koledzy wcześniej mi mówili: zobaczysz, narodziny wnuka, jaka to jest radość z nowych narodzin. Do końca im nie wierzyłem. Ale mieli rację - to jest taka dojrzała radość. Coś niebywałego! Niesamowite, duchowe przeżycie związane z cudem narodzin, życia, egzystencji, przemijaniem - powiedział "Faktowi" Kukiz. 

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Córka Donalda Tuska pokazała brzuszek [FOTO]