Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu. Internauci zachwyceni

08.08.2018 12:54

Paweł Małaszyński rzadko chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Kilka dni temu postanowił zrobić wyjątek i opublikował zdjęcie ze swoją żoną. Fotografia z miejsca podbiła serca fanów aktora.

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu. Internauci zachwyceni fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paweł Małaszyński to bardzo lubiany aktor, którego podziwiać mogliśmy w wielu rolach filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Widzowie doskonale pamiętają jego kreacje w „Listach do M.” czy serialu „Magda M.” Poza aktorstwem Paweł z powodzeniem realizuje się także w przemyśle muzycznym. Jest autorem tekstów i wokalistą rockowej grupie Cochise, z którą nagrał już 4 albumy.

Małaszyński jest znany ze swojej pracowitości. Nic więc dziwnego, że również w mediach społecznościowych publikuje najczęściej zdjęcia związane z występami czy trasami koncertowymi. O wiele rzadziej prezentuje w sieci swoje życie prywatne. Niedawno postanowił jednak pokazać się fanom z nieco innej strony.

Urocze zdjęcie Małaszyńskiego z żoną

Prywatnie Paweł Małaszyński jest mężem tancerki i choreografki Joanny Chitruszko, z którą ma syna Jeremiasza oraz córkę Leę. Para jest ze sobą od liceum, a na ślub zdecydowała się w 2002 roku.

Dwa dni temu aktor umieścił na swoim profilu zdjęcie z wakacji, na którym przytula swoją wybrankę na plaży. W tle widać zachodzące słońce. Fotografia została dodatkowo podkolorowana w sposób, który dodał jej romantyzmu. Całość Paweł okrasił podpisem „niezapomniany nastrój”. Internauci byli zachwyceni zdjęciem i nie szczędzili parze pozytywnych komentarzy.

– Piękne!!! Asia wygląda jak nastolatka

– Asia zazdraszcza Asi.

– Piękne foto super widok

To tylko niektóre z nich. Fotografię polubiło ponad 5 tysięcy użytkowników Instagrama. Jak widać, fani potrafią cieszyć się nie tylko z sukcesów zawodowych Małaszyńskiego. Kibicują mu również prywatnie.

RadioZET.pl/MF

Oceń