Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu. Internauci zachwyceni

08.08.2018 12:54

Paweł Małaszyński rzadko chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Kilka dni temu postanowił zrobić wyjątek i opublikował zdjęcie ze swoją żoną. Fotografia z miejsca podbiła serca fanów aktora.

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu. Internauci zachwyceni fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paweł Małaszyński to bardzo lubiany aktor, którego podziwiać mogliśmy w wielu rolach filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Widzowie doskonale pamiętają jego kreacje w „Listach do M.” czy serialu „Magda M.” Poza aktorstwem Paweł z powodzeniem realizuje się także w przemyśle muzycznym. Jest autorem tekstów i wokalistą rockowej grupie Cochise, z którą nagrał już 4 albumy.

Małaszyński jest znany ze swojej pracowitości. Nic więc dziwnego, że również w mediach społecznościowych publikuje najczęściej zdjęcia związane z występami czy trasami koncertowymi. O wiele rzadziej prezentuje w sieci swoje życie prywatne. Niedawno postanowił jednak pokazać się fanom z nieco innej strony.

Urocze zdjęcie Małaszyńskiego z żoną

Prywatnie Paweł Małaszyński jest mężem tancerki i choreografki Joanny Chitruszko, z którą ma syna Jeremiasza oraz córkę Leę. Para jest ze sobą od liceum, a na ślub zdecydowała się w 2002 roku.

Dwa dni temu aktor umieścił na swoim profilu zdjęcie z wakacji, na którym przytula swoją wybrankę na plaży. W tle widać zachodzące słońce. Fotografia została dodatkowo podkolorowana w sposób, który dodał jej romantyzmu. Całość Paweł okrasił podpisem „niezapomniany nastrój”. Internauci byli zachwyceni zdjęciem i nie szczędzili parze pozytywnych komentarzy.

– Piękne!!! Asia wygląda jak nastolatka

– Asia zazdraszcza Asi.

– Piękne foto super widok

To tylko niektóre z nich. Fotografię polubiło ponad 5 tysięcy użytkowników Instagrama. Jak widać, fani potrafią cieszyć się nie tylko z sukcesów zawodowych Małaszyńskiego. Kibicują mu również prywatnie.

RadioZET.pl/MF

Oceń