Zamknij

Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z młodości. Fanki: "Ale ciacho"

Sylwia Wamej
17.03.2020 15:37
Paweł Małaszyński
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paweł Małaszyński opublikował zdjęcie z przeszłości. Aktor miał na nim zaledwie 16 lat. Fanki Pawła Małaszyńskiego są zachwycone. "Ale ciacho" - piszą w komentarzach.

Paweł Małaszyński na starym zdjęciu. Miał wtedy 16 lat

Paweł Małaszyński pokazał na swoim Instagramie zdjęcie z młodości, gdy miał zaledwie 16 lat. Opublikował dokument, który jest tak jakby wizytówką lub anonsem. Oprócz zdjęcia widnieje też informacja, co aktor lubił w tamtym czasie u dziewczyn. "Poczucie humoru, szczerość". Na wizytówce pojawiły się też zainteresowania 16-letniego Pawła,  do których należała muzyka i język angielski.

Fanki są zachwycone wizytówką Pawła Małaszyńskiego. "O ja, ale perełka", "cudne', "cudowne", "o, co za ciacho" - pisały fanki w komentarzach.

Paweł Małaszyński: Ile ma dzieci?

Jak można się domyślić, aktor musiał mieć niebywałe powodzenie u dziewcząt w tamtym czasie. Od wielu lat serca Pawła Małaszyńskiego jest zajęte. Gwiazdor kilkanaście lat temu ożenił się z koleżanką ze szkoły - Joanną Chitruszko. Para doczekała się dwójki dzieci: nastoletniego syna Jeremiasza i córeczki Lei. Niedawno Paweł Małaszyński pojawił się z Jeremiaszem we wspólnej sesji dla magazynu "Elle Man".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW