Zamknij

Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z synem. Fani : "Ale przystojniacy"

Sylwia Wamej
12.03.2020 11:47
Paweł Małaszyński
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Paweł Małaszyński opublikował na Instagramie zdjęcia ze wspólnej sesji zdjęciowej z synem Jeremiaszem. Ojciec i syn wystąpili w klimatycznej sesji dla magazynu Elle Man. Fani są zachwyceni czarno-białymi ujęciami.

Paweł Małaszyński wystąpił z synem we wspólnej sesji dla Elle Man

Paweł Małaszyński opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z sesji zdjęciowej dla magazynu Elle Man. Muzyk na wspólnych zdjęciach zapozował ze swoim synem, 15-letnim Jeremiaszem. Fani są zachwyceni czarno-białymi fotografiami taty i syna.

"Podobny do mamy, jednocześnie bosko przystojnym jak tata", "ale przystojniacy", "piękne chłopaki", "ale młody wyrósł" - piszą wielbiciele Pawła Małaszyńskiego. internauci szczególnie zachwycili się wspólnym zdjęciem Pawła Małaszyńskiego i jego syna Jeremiasza na tle Teatru Kwadrat, w którym gra Paweł Małaszyński.

Paweł Małaszyński: Ile aktor ma dzieci?

Niewykluczone, że Jeremiasz pójdzie w ślady sławnego taty. Choć ma dopiero 15 lat, zdążył już wystąpić w teledysku taty do piosenki "The Weeping Song". Paweł Małaszyński od lat jest wokalistą zespołu Cochise. Aktor stara się chronić swoje życie prywatne i rzadko pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Razem z żoną - Joanną Chitruszko wspólnie wychowują też córkę Leę, urodzoną w 2014 roku.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW