Zamknij

Paweł Małaszyński świętuje urodziny córki. Aktor pokazał zdjęcie i piękny wpis [FOTO]

05.03.2021 12:59
Paweł Małaszyński
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Paweł Małaszyński podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej córki - Lei. Aktor złożył swojej latorośli piękne życzenia z okazji urodzin. Internauci nie kryli wzruszenia.

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko doczekali się dwójki dzieci: syna Jeremiasza i córki Lei, która przyszła na świat w 2014 roku. Aktor bardzo chroni swoją prywatność, a na jego Instagramie próżno szukać zdjęć pociech. Tym razem gwiazdor zrobił wyjątek i opublikował wakacyjną fotografię córki Lei, nie pokazując oczywiście jej twarzy. Małaszyński wstawił zdjęcie z okazji 7. urodzin córeczki.

Zobacz też: Paweł Małaszyński trafił do szpitala. Zasłabł podczas spektaklu

 Paweł Małaszyński świętuje urodziny córki. Aktor pokazał zdjęcie i piękny wpis [FOTO]

"Najdroższa i najukochańsza. Nieskończona i bezgraniczna miłości mego życia. Moja córeczko. W dniu Twoich urodzin życzę ci byś w miłości i spełnieniu dumnie i pewnie kroczyła przez życie i aby marzenia, które skrywasz na dnie Twojego serca, doczekały się spełnienia" - napisał aktor.

Fani byli zachwyceni pięknymi życzeniami, które aktor złożył swojej córeczce. "Cudowne słowa", "och, ale piękne życzenia, przepełnione miłością", "serce się raduje na taką wielką miłość" - pisali internauci. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko tworzą małżeństwo od 19 lat, a razem są już od 26 lat. Para doczekała się dwójki dzieci: 17-letniego Jeremiasza i 7-letniej Lei.