Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Czeka go długotrwała rehabilitacja

12.02.2019 13:48

Popularny aktor i wokalista Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Jak informują jego koledzy z zespołu Cochise, artystę może czekać długotrwała rehabilitacja. Co się stało?

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Czeka go długotrwała rehabilitacja fot. EAST NEWS

Paweł Małaszyński to utalentowany aktor i wokalista rockowy, który swoją karierę rozpoczynał w warszawskim Teatrze Kwadrat w 2003 roku. Pierwszy raz w kinach widzowie mogli oglądać go w „Świadku koronnym”. Dużą popularność przyniosły mu role serialowe, w tym kreacja Piotra Korzeckiego w „Magdzie M.”, gdzie występował razem z Joanną Brodzik. W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć go między innymi w „Listach do M.”, „Jack Strong” oraz „Belle Epoque”

W 2004 roku Małaszyński postanowił realizować swoją pasję i powołał do życia rockowo-grunge'ową grupę Cochise, której został wokalistą oraz tekściarzem. Zespół nagrał cztery albumy studyjne i wystąpił między innymi na Impact Festival oraz dużej scenie Przystanku Woodstock (obecnie Pol'and'Rock). W lutym ukazał się piąty album grupy, „Swans and Lions”. To właśnie w trakcie trasy promującej najnowsze wydawnictwo Małaszyński doznał urazu kręgosłupa.

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa

O groźnej sytuacji członkowie Chocise poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Niestety, ze względu na uraz kręgosłupa, jakiego doznał Paweł przed wczorajszym koncertem w Mikołowie, zmuszeni jesteśmy odwołać również nasz najbliższy koncert przed Luxtorpedą w Białymstoku. Sytuacja jest na tyle poważna , ze w ciągu kilku najbliższych dni Pawel ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja.... W imieniu naszego kolegi dziękujemy za słowa wsparcia i mimo wszystko zapraszamy 16 lutego do Gwintu, gdzie zagra dla Was Luxtorpeda” – czytamy w oświadczeniu.

Miejmy nadzieję, że Paweł szybko wróci do zdrowia i ponownie zobaczymy go na scenie oraz ekranach.

ZOBACZ TAKŻE: Uraz Roberta Lewandowskiego

RadioZET.pl/MF

Oceń