Zamknij

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Czeka go długotrwała rehabilitacja

Redakcja
12.02.2019 13:48
Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Czeka go długotrwała rehabilitacja
fot. EAST NEWS

Popularny aktor i wokalista Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa. Jak informują jego koledzy z zespołu Cochise, artystę może czekać długotrwała rehabilitacja. Co się stało?

Paweł Małaszyński to utalentowany aktor i wokalista rockowy, który swoją karierę rozpoczynał w warszawskim Teatrze Kwadrat w 2003 roku. Pierwszy raz w kinach widzowie mogli oglądać go w „Świadku koronnym”. Dużą popularność przyniosły mu role serialowe, w tym kreacja Piotra Korzeckiego w „Magdzie M.”, gdzie występował razem z Joanną Brodzik. W ostatnich latach mogliśmy zobaczyć go między innymi w „Listach do M.”, „Jack Strong” oraz „Belle Epoque”

W 2004 roku Małaszyński postanowił realizować swoją pasję i powołał do życia rockowo-grunge'ową grupę Cochise, której został wokalistą oraz tekściarzem. Zespół nagrał cztery albumy studyjne i wystąpił między innymi na Impact Festival oraz dużej scenie Przystanku Woodstock (obecnie Pol'and'Rock). W lutym ukazał się piąty album grupy, „Swans and Lions”. To właśnie w trakcie trasy promującej najnowsze wydawnictwo Małaszyński doznał urazu kręgosłupa.

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa

O groźnej sytuacji członkowie Chocise poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Niestety, ze względu na uraz kręgosłupa, jakiego doznał Paweł przed wczorajszym koncertem w Mikołowie, zmuszeni jesteśmy odwołać również nasz najbliższy koncert przed Luxtorpedą w Białymstoku. Sytuacja jest na tyle poważna , ze w ciągu kilku najbliższych dni Pawel ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja.... W imieniu naszego kolegi dziękujemy za słowa wsparcia i mimo wszystko zapraszamy 16 lutego do Gwintu, gdzie zagra dla Was Luxtorpeda” – czytamy w oświadczeniu.

Miejmy nadzieję, że Paweł szybko wróci do zdrowia i ponownie zobaczymy go na scenie oraz ekranach.

ZOBACZ TAKŻE: Uraz Roberta Lewandowskiego

RadioZET.pl/MF