Zamknij

Paweł z "Love Island" prosi o pomoc. Został oszpecony i nie może tego cofnąć. "Twarz mi leci" [FOTO]

28.07.2021 10:43
Paweł Tyburski z "Love Island"
fot. Instagram:@pablotybori

Paweł Tyburski z "Love Island" pokazał twarz po nieudanym zabiegu medycyny estetycznej. Były gwiazdor reality show od kilku miesięcy bezskutecznie walczy ze skutkami wstrzyknięcia kortyzolu. Przez swój wygląd wstydzi się wychodzić z domu, traci też kolejne lukratywne kontrakty. 

Paweł Tyburski to były uczestnik pierwszej edycji reality show "Love Island. Wyspa Miłości" w Polsacie. W programie pojawił się razem z bratem bliźniakiem, lecz tylko jemu dopisało szczęście. Jeszcze na wyspie związał się z Moniką Kozakiewicz i kontynuował z nią związek długo po zakończeniu show. W styczniu 2021 roku para rozstała się z hukiem. Kozakiewicz ujawniła sekretne rozmowy Tyburskiego, z których wynikało, że celebryta dopuścił się zdrady

Gwiazdor "Love Island" czasy największej popularności ma już zdecydowanie za sobą, lecz nadal próbuje utrzymać się w obiegu dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Razem z bratem założyli kanał na YouTube "Bracia Tybori", na którym m.in. udzielali rad, jak łamać godziny dla seniorów w sklepach. Tyburscy znani są także z tego, że lubią poprawiać urodę w gabinetach medycyny estetycznej. Paweł i Piotr niedawno ponownie poddali się upiększaniu u kosmetologa, ale tym razem, zamiast zyskać na atrakcyjności, przysporzyli sobie poważnych problemów. 

Paweł Tyburski z "Love Island" broni Dominica D'Angelica. Szokujące słowa o skrzywdzonej kobiecie 

Paweł Tyburski oszpecony w gabinecie. Pokazał twarz po nieudanym zabiegu

Tyburski od pewnego czasu niechętnie pokazuje się publicznie, a wszystko przez fatalne skutki zabiegu, któremu poddał swoją twarz przed paroma miesiącami. Okazało się, że podany mu preparat z kortyzolu spowodował niepożądane zmiany, których celebryta nie może się pozbyć, mimo że od iniekcji minęło już siedem miesięcy. Gwiazdor twierdzi, że padł ofiarą nieprofesjonalnej kosmetolog. 

To, co nam wykonała na twarzy (Piotrkowi również), przechodzi ludzkie pojęcie. [...] wstrzyknęła nam prawdopodobnie kortyzol w okolice bruzd, który usuwa chrząstki i zwęża nosy klientom, zapewniając, że to będzie odpowiedni zabieg na rzeczy, które mi przeszkadzały - wyjaśnił w obszernym Instastories gwiazdor "Love Island". 

Paweł, zaniepokojony niekorzystnymi zmianami na twarz, zasięgnął informacji i dowiedział się, że nie powinno się podawać takiego preparatu na pewne obszary twarzy. Kosmetolog miała ratować jego zapadającą się fizis wypełniaczami, lecz tylko pogorszyła sprawę. W efekcie Tyburski stracił zagłębienia na policzkach i ostro zarysowaną żuchwę. 

Wyglądałem, jakim wyjął twarz z ula - podsumowuje swój wygląd. Moja twarz już niestety nie wróciła do normalnego stanu - wyjawił załamany uczestnik "Love Island", który wstydzi się teraz pokazywać publicznie. 

Chciałem o tym opowiedzieć, bo mam jeszcze nadzieję, że da się chociaż trochę przywrócić moje rysy twarzy i uśmiech, który zniknął z tamtym dniem. I może znajdzie się jakiś lekarz, jakaś klinika, która pomoże mi wrócić do życia, które uleciało [...] To mnie wiele kosztuje, uwierzcie, ale zabija mnie każdy kolejny dzień, w którym muszę ukrywać się i chodzić z głową w dół - wyznał zdruzgotany.

Paweł poprosił o kontakt wszystkich, którzy mieli styczność z nieprofesjonalną kosmetolog.

Ta kobieta nie zabrała mi tylko twarzy, ale i moją karierę, pieniądze, życie prywatne, pewność siebie, zlecenia, których odmawiałem i współpracę. Straciłem sponsorów przez to, że nie byłem w stanie wyjść z łóżka przez pół roku - podkreślił Tyburski i dodał, że przepadł mu angaż do jego ulubionego serialu. 

Paweł Tyburski pokazał serię zdjęć dokumentującą niekorzystne zmiany na swojej twarzy. Odzew internautów był natychmiastowy. Okazało się, że gwiazdor "Love Island" nie jest jedyną ofiarą rzeczonej kosmetolog. Jak donoszą internauci, po nagłośnieniu sprawy przez Tyburskiego kobieta usunęła konto w social mediach. 

Przypomnijmy, że to nie jedyny taki przypadek wśród uczestników popularnych reality show. Niedawno skutki nieudanego zabiegu zaprezentował fanom Krystian Ferretti z "Hotelu Paradise 3".

Hotel Paradise: Krystian pokazał nieudany botoks. "Żałuję, że posunąłem się do czegoś takiego [FOTO]

Tak Paweł Tyburski wyglądał w grudniu przed zabiegiem

err
fot. Instastories:@pablotybori

A tak twarz uczestnika "Love Island" zmieniła się po feralnym ostrzyknięciu 

t1
fot. Instastories:@pablotybori
t3
fot. Instastories:@pablotybori
t2
fot. Instastories:@pablotybori