Zamknij

Paweł Wilczak opowiedział o problemach ze zdrowiem. "Żyję z tym już wiele lat"

03.09.2020 13:47
Paweł Wilczak
fot. Jakub Kaminski/East News

Paweł Wilczak w jednym z ostatnich wywiadów zdecydował się na bardzo szczere wyznanie. Aktor przyznał, że od lat cierpi na przypadłość, która nie pozwala mu wystarczająco odpocząć.

Paweł Wilczak to popularny polski aktor, który zyskał spore grono wielbicieli dzięki roli w serialu "Kasia i Tomek". To jednak niejedyna produkcja, w której mogliśmy go oglądać - widzowie pamiętają go także z kreacji w "Sforze" oraz "Weselu". Fanów interesuje również życie prywatne aktora. Jego wieloletnią partnerką jest Joanna Brodzik. Para doczekała się dwóch synów: Franciszka oraz Jana.

Po dziewięciu latach przerwy Paweł Wilczak znów pojawi się na antenie TVN w serialu "Usta, usta". Aktor musi sprostać wyzwaniom zawodowym, jednocześnie mierząc się z trudną dolegliwością zdrowotną. W niedawnej rozmowie z "Jastrząb Post" gwiazdor wyznał, że cierpi na bezsenność. Podkreślił, że często przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. "Są takie momenty, że jest to bardzo uciążliwe, ale miejmy nadzieję, że na to się nie umiera" - zdradził.

Zobacz także: Paweł Wilczak szczerze o biedzie. Gwiazdor nie miał co jeść?

Paweł Wilczak walczy z bezsennością

Paweł Wilczak potrzebuje być wypoczęty, by dobrze pracować na planie. Jak więc radzi sobie z problemem bezsenności? Okazuje się, że zmaga się z nią już od wielu lat i wypracował własne sposoby, by nie było widać po nim zmęczenia.

- To jest taka przypadłość, która jest bardzo indywidualna i nie tylko ja znam tę historię. Ja z tym żyję już wiele lat. Potrafię się z tym w lepszy czy gorszy sposób uporać. Zawsze jestem gotowy i zawsze dobrze nastawiony - podkreślił aktor.