Zamknij

Peja doczekał się drugiego dziecka. Jak ma na imię maluch?

Redakcja
09.03.2018 14:00
Peja sun Hugo
fot. Instagram

Już jakiś czas temu Peja zdradził, że wraz z żoną, Pauliną Stefańską, oczekują przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Właśnie raper zdradził, że się doczekali, i poinformował, jaka jest płeć dziecka i jak maluch dostanie na imię.

"Kapitalny Dzień Kobiet" - napisał na Facebooku Peja. Raper poinformował swoich fanów, że na świat przyszło jego dziecko. To chłopiec i ma na imię... Hugo. Pod krótkim wpisem artysty błyskawicznie pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami i i tysiące lajków.

"Dziś o 20:50 na świat przyszedł nasz synek - HUGO Kapitalny Dzień Kobiet" - informuje raper. Dla Pei, w właściwie Ryszarda Andrzejewskiego, i jego żony Pauliny to drugi maluch i jednocześnie pierwszy syn. Wcześniej, w 2013 roku, na świat przyszła córeczka - Lilia. Rok przed tym para pobrała się.

1

Dla rapera jest to bardzo ważny okres. Drugie dziecko na pewno przyniesie w jego życiu wiele zmian i nowych obowiązków. Niedawno muzyk wziął udział w show "Agent Gwiazdy 3", które właśnie emitowane jest w TVN. Kilka tygodni temu poinformował też na Facebooku o tym, że już od ośmiu lat żyje w trzeźwości.

Gratulujemy drugiego potomka!

RadioZET.pl/SA