Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Peja doczekał się drugiego dziecka. Jak ma na imię maluch?

09.03.2018 14:00

Już jakiś czas temu Peja zdradził, że wraz z żoną, Pauliną Stefańską, oczekują przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Właśnie raper zdradził, że się doczekali, i poinformował, jaka jest płeć dziecka i jak maluch dostanie na imię.

Peja sun Hugo fot. Instagram

"Kapitalny Dzień Kobiet" - napisał na Facebooku Peja. Raper poinformował swoich fanów, że na świat przyszło jego dziecko. To chłopiec i ma na imię... Hugo. Pod krótkim wpisem artysty błyskawicznie pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami i i tysiące lajków.

"Dziś o 20:50 na świat przyszedł nasz synek - HUGO Kapitalny Dzień Kobiet" - informuje raper. Dla Pei, w właściwie Ryszarda Andrzejewskiego, i jego żony Pauliny to drugi maluch i jednocześnie pierwszy syn. Wcześniej, w 2013 roku, na świat przyszła córeczka - Lilia. Rok przed tym para pobrała się.

1

Dla rapera jest to bardzo ważny okres. Drugie dziecko na pewno przyniesie w jego życiu wiele zmian i nowych obowiązków. Niedawno muzyk wziął udział w show "Agent Gwiazdy 3", które właśnie emitowane jest w TVN. Kilka tygodni temu poinformował też na Facebooku o tym, że już od ośmiu lat żyje w trzeźwości.

Gratulujemy drugiego potomka!

RadioZET.pl/SA

Oceń