Zamknij

Żona aktora "Plotkary" jest w ciąży. "Po dwóch poronieniach prawie się poddaliśmy"

Patrycja Chudolińska
12.02.2020 13:04
Penn Badgley
fot. TOM/LNC/Capital Pictures/EAST NEWS

Penn Badgley zostanie ojcem. Aktor "Plotkary" i popularnego serialu Netflixa "Ty" od dawna starał się z ukochaną o dziecko. Jego żona zdradziła, że po dwóch poronieniach niemal stracili nadzieję.

Penn Badgley zostanie tatą

Penn Badgley to aktor znany z serialu "Plotkara". Jeszcze większą popularność przyniosła mu ostatnia rola w produkcji Netflixa "Ty". Gwiazdor wciela się tam w postać Joego, właściciela księgarni, którego miłość do kobiet szybko przeradza się w groźną obsesję.

Prywatnie Penn Badgley od 2014 roku związany jest z Domino Kirke. Para wzięła ślub w 2017 roku. Teraz ukochana aktora zdradziła, że po długich staraniach spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Żona aktora "Plotkary" poinformowała o ciąży

Domino Kirke-Badgley podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wspaniałą nowiną. Wokalistka zdradziła, że jest w ciąży. Pokazała przy okazji zdjęcie brzuszka.

- Ciąża po przeżyciu straty jest czymś zupełnie innym. Po dwóch poronieniach prawie się poddaliśmy. Nie ufałam już swojemu ciału i zaczęłam godzić się z myślą, że to koniec. Kiedy zaszłam w ciążę, mając 25 lat, nie miałam o niczym pojęcia. Nie miałam grupy wsparcia. Teraz, mając dziesięć lat doświadczenia, doceniam moją wspólnotę i zdobyte doświadczenie. Uczysz nas bycia tu i teraz, maleństwo. Dziękujemy - napisała ukochana aktora "Plotkary".

Fani w komentarzach gratulują małżonkom i życzą dużo zdrowia przyszłej mamie.

RadioZET.pl/PCh