Zamknij

Pensjonat nad rozlewiskiem: Brodzik zdradza, dlaczego tęskni za serialem

Redakcja
28.02.2018 12:44
Joanna Brodzik
fot. Instagram

Joanna Brodzik znów na ekranach telewizorów. Gwiazda powróciła właśnie w serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem”. Aktorka postanowiła zachęcić widzów do oglądania przygód Małgorzaty Jantar i zdradziła, za czym najbardziej tęskni po zakończeniu zdjęć.

27 lutego do telewizyjnej Jedynki powrócił serial z cyklu „Nad rozlewiskiem”. W szóstej części o przygodach Małgorzaty Jantar powraca Joanna Brodzik. Choć wcześniej komentowano, że aktorka niezbyt chciała powrócić do tej serialowej roli, to jednak wygląda na to, że praca na planie przyniosła jej wiele radości. Na Instagramie Brodzik zdradziła, za czym tęskni po zakończeniu prac nad „Pensjonatem”.

— Będąc przed jutrzejszą premierą „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, muszę Wam przyznać, że najbardziej tęsknie za obserwacją przyrody i malowniczych Mazur. Podczas pracy na planie, nad naszym rozlewiskiem udało się uchwycić coś, co rzadko zdarza się w serialu — nadrzędnym bohaterem stała się mazurska przyroda. Udało się pokazać bohaterów w kontekście otoczenia, świata, który na nich wpływa. Na ich postawy i wybory, na ich życie. Myślę, że to bardzo istotne i fajnie, że można to dostrzec, co ciekawe można też za tym zatęsknić. Ja zatęskniłam i już nie mogę doczekać się tego spotkania z rozlewiskiem, a Wy? — napisała aktorka.

Joanna Brodzik zdeklasowała Kożuchowską. Tyle dostaje za plan "Pensjonatu"

Saga z cyklu „Nad rozlewiskiem” powstaje na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej. Pierwszy serial — „Dom nad rozlewiskiem” — zrealizowany został w 2009 roku. „Pensjonat nad rozlewiskiem” jest kolejną adaptacją przygód Małgorzaty Jantar, w którą od początku niezmiennie wciela się Joanna Brodzik.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Oczyszczacze powietrza - jak działają?