Zamknij

Phil Collins chce wyrzucić byłą żonę z domu. Orianne Cevey szantażuje muzyka

12.10.2020 15:07
Phil Collins chce wyrzucić byłą żonę z domu
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Phil Collins, zdaniem mediów, chce pozbyć się byłej żony ze swojej luksusowej posiadłości. Nie jest to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Orienne Cevey zapowiada, że jeśli Collins postanowi ją wyrzucić, opublikuje kompromitujące muzyka nagrania.

Phil Collins to światowej sławy wokalista, muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent - lista talentów brytyjskiego artysty jest niezwykle długa. Dosyć powiedzieć, że jest on bez żadnych wątpliwości jedną z ikon światowej muzyki i już za życia znalazł się wśród największych twórców w historii. Światowy rozgłos zyskał jako muzyk grupy Genesis, z którą stworzył takie hity jak "Land of Confusion" czy "Jesusu He Knows Me". Jego solowe nagrania zyskały nie mniejszy rozgłos, piosenki takie jak "In The Air Tonight" nucą kolejne pokolenia słuchaczy. Dwukrotnie zdobył nagrodę Grammy za najlepszą ścieżkę filmową.

Phil Collins w 1999 roku poślubił Orianne Cevey, z którą ma dwóch synów, Matthew oraz Nicolasa. Wydawało się, że trzecie małżeństwo muzyka okaże się szczęśliwe, niestety, także ten związek nie przetrwał próby czasu. W 2006 roku małżonkowie ogłosili separację, a dwa lata później wzięli rozwód. Było to jedno z najdroższych rozstań światowego show-biznesu, Collins miał zapłacić byłej żonie około 47 milionów dolarów. W 2016 roku byli partnerzy wrócili do siebie, ale uczucie między nimi nie rozkwitło. Brytyjski gwiazdor najwyraźniej znów wpadł w kłopoty przez nieudany związek.

ZOBACZ TAKŻE:  Daniel Martyniuk znów wolny. Właśnie sąd orzekł rozwód syna Zenka Martyniuka

Phil Collins chce wyrzucić byłą żonę z domu. Orianne Cevey grozi ujawnieniem kompromitujących nagrań

Jak informuje amerykański serwis TMZ, Phil Collins podjął kroki w celu usunięcia byłej żony ze swojej luksusowej posiadłości na Florydzie. Wokalista ma złożyć pozew o eksmisję Cevey ze swojego domu. Sytuacja jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Orianne zapowiedziała bowiem, że jest w posiadaniu materiałów, które mogą skompromitować Collinsa. Jeśli Phil wyrzuciłby ją z posiadłości, grozi opublikowaniem nagrań, które mogą zrujnować wizerunek gwiazdora.

Według ustaleń mediów Collins zapłacił byłej żonie już ponad 50 milionów dolarów i nie zamierza zapłacić więcej. Cevey miała stracić bardzo dużo, podejmując złe decyzje finansowe. Myślicie, że chce skłonić byłego męża do kolejnej "inwestycji"?

ZOBACZ TAKŻE:  Blanka Lipińska dodała wymowny komentarz. Rozstanie z Baronem to "draśnięcie"?