Zamknij

Piękni i Młodzi: Wokalista zespołu został ojcem. Urodziły mu się bliźniaczki [FOTO]

19.08.2020 11:10
Daniel Biczak Piękni i Młodzi
fot. Damian Klamka/East News

Daniel Biczak po raz kolejny został ojcem. Wokalista zespołu Piękni i Młodzi przekazał szczęśliwą nowinę w mediach społecznościowych. Okazuje się, że jego ukochana urodziła bliźniaczki. Piosenkarz zdradził imiona córek.

Piękni i Młodzi przeszli na początku 2020 roku poważne zmiany. Z zespołu odszedł poprzedni wokalista Dawid Narożny - prywatnie były mąż wokalistki i liderki zespołu Magdaleny Narożnej. Artyści nie mogli dojść do zgody po rozwodzie, w związku z czym podjęto decyzję o odnowieniu składu zespołu. Obecnie Pięknych i Młodych tworzą: Daniel Biczak, Daniel Wilczewski i Magda Narożna.

W ostatnich miesiącach odmieniło się życie wszystkich osób związanych z zespołem. Dawid Narożny, wykluczony z Pięknych i Młodych, skupił się na solowej karierze muzycznej oraz związku z nową partnerką. Kilka tygodni temu zdradzili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Magda Narożna natomiast zaręczyła się z obecnym ukochanym. Teraz to Daniel Biczak poinformował fanów o wielkiej zmianie. Na świat przyszły jego dwie córeczki.

Zobacz także: Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zdradził płeć dziecka [FOTO]

Piękni i Młodzi: Wokalista Daniel Biczak został ojcem bliźniaczek

Daniel Biczak już wcześniej zdradził, że jego partnerka spodziewa się dziecka. W tajemnicy jednak trzymał to, że ukochana jest w ciąży bliźniaczej. Dumny tata opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie córek.

- Długo czekaliśmy, żeby podzielić się tą wiadomością ze wszystkimi, ale chcieliśmy, żeby już wszyscy byli w domu. Dziś wreszcie nastąpił ten dzień. Z wielką radością przedstawiamy wam Apolonię (Polę - ta z prawej) i Anatolę (Tolę - ta z lewej). Dziewczynki są jednojajowymi bliźniaczkami i przyszły na świat 3.07 jakoś przed 10:00. Mamy, póki co mały problem z rozróżnieniem. która to która. Oczywiście, żeby tradycji stało się zadość są wcześniaczkami. I chociaż ojciec przez to wszystko najpierw osiwieje, a potem wyłysieje do końca, to jest najszczęśliwszy na całym świecie, a dziewczynki już niedługo wyruszą zdobywać świat i łamać serca kawalerom - napisał w opisie pod zdjęciem Daniel Biczak.

Daniel Biczak i jego żona mają już roczną córeczkę Michalinę. Teraz go rodziny dołączymy mała Pola i Tola. Fani w komentarzach gratulują i życzą dużo zdrowia oraz siły świeżo upieczonym rodzicom.