Zamknij

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny zapowiada solowy projekt. "Cały czas tworzę"

Patrycja Chudolińska
16.04.2020 10:55
Dawid Narożny
fot. Instagram/@dawidnarozny

Dawid Narożny planuje rozpocząć karierę solową. Wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi artysta disco polo opowiedział fanom o swoich celach na przyszłość.

Dawid Narożny nie rezygnuje z dalszej kariery w branży disco polo. Muzyk od kilku lat tworzył zespół Piękni i Młodzi z żoną Magdaleną Narożną. Po rozwodzie byli małżonkowie starali się utrzymać zespół w starym składzie. Niestety, konflikt prywatny przełożył się również na kwestie zawodowe. Na początku 2020 roku, po głośniej bójce w Sylwestra, podjęto decyzję o wykluczeniu Dawida Narożnego z zespołu. Nowe trio Pięknych i Młodych tworzą: Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski oraz Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczyna karierę solową

Dawid Narożny początkowo chciał walczyć o swoje miejsce w zespole. Teraz jednak zmienił plany. W programie "Bez gwiazdy nie ma jazdy" zdradził, że chce rozpocząć karierę solową. Cieszy się, że ma przy tym ogromne wsparcie fanów.

- Jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi to ja tak naprawdę jestem założycielem, pomysłodawcą nazwy, pomysłodawcą tak naprawdę wszystkich przebojów tego zespołu. Nad wszystkimi tymi przebojami skrupulatnie pracowałem, (...) no a teraz losy się potoczyły w taki, a nie inny sposób i niestety jestem zmuszony podjąć kroki prawne. I to jest jedyny komentarz, którym mogę zaspokoić ciebie i słuchaczy, jeżeli chodzi o zespół Piękni i Młodzi (...) Cały czas tworzę dla innych artystów sceny disco. Reaktywuję też swój solowy projekt Piękny Dawid (...) Czuję wsparcie fanów, w sumie to się nawet tego nie spodziewałem, ale czuję i bardzo za to dziękuję. Mam nadzieję ich nie zawieść, bo niedługo zaskoczę czymś innym, czymś nowym, czymś swoim - wyznał wokalista.

Obserwatorzy na Instagramie wspierają Dawida w jego staraniach. Pojawiło się jednak kilka uwag odnośnie nazwy projektu.

- Jakim narcyzem trzeba być, żeby nazywać siebie pięknym!

- TYLKO Dawid. Albo imię i nazwisko, będzie spoko.

- Inna nazwa i będzie okej - komentują fani.

A wy co myślicie?

RadioZET.pl/PCh