Zamknij

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" zmieniła fryzurę. Internauci: "Masakra"

Patrycja Chudolińska
18.03.2020 14:12
Magda Narożna Piękni i Młodzi
fot. Instagram/@madzia_pim

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" postawiła na śmiałą metamorfozę. Wokalistka zmieniła kolor włosów. Nie wszystkim podoba się jej obecny wygląd.

Magdalena Narożna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek muzyki disco-polo. Na początku roku głośno było o jej konflikcie z byłym mężem. Para pokłóciła się w trakcie sylwestrowego koncertu, a w bójkę zaangażowali się także nowi partnerzy Magdy i Dawida Narożnych. Skutkiem tej awantury było ostatecznie wykluczenie Dawida Narożnego z zespołu "Piękni i Młodzi".

Magda Narożna od tamtej pory stara się od nowa budować swój wizerunek. Część fanów zespołu wciąż nie może pogodzić się z usunięciem Dawida. Wokalistka nie odpowiada jednak na zaczepki i niemiłe komentarze. Regularnie publikuje nowe zdjęcia i pokazuje kulisy swojego życia. Tym razem pochwaliła się odważną zmianą fryzury.

Piękni i Młodzi: Magda Narożna przefarbowała się na różowo

Magdalena Narożna postawiła na nietypowy kolor włosów. Wokalistka przefarbowała je na różowo. Choć część fanów jest zachwycona jej nowym wizerunkiem, nie wszyscy komentują go równie pozytywnie.

- Madziunia, sorki, ale nie!

- Ten kolor totalnie do Ciebie nie pasuje.

- Masakra. Tragicznie wyglądasz w tych włosach.

- Pani Magdo, proszę zainwestować w stylistę i kogoś od wizerunku.

- Proszę, zmień ten kolor włosów. Straszny - czytamy w komentarzach pod zdjęciami Magdy.

To nie pierwszy raz, gdy Magdalena Narożna ma różowy odcień włosów - w 2018 roku również postawiła na różowe końcówki. Najwyraźniej dobrze czuje się w tak nietypowym kolorze. Podoba wam się?

RadioZET.pl/PCh