Zamknij

Piękni i Młodzi: Wokalista zespołu spodziewa się dziecka. Pokazał zdjęcie ukochanej

Patrycja Chudolińska
15.04.2020 15:09
Piękni i Młodzi
fot. Michal Dubiel/REPORTER/East News

Nowy wokalista zespołu Piękni i Młodzi spodziewa się dziecka. Daniel Biczak pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z ciężarną żoną. Fani gratulują i życzą rodzicom dużo szczęścia.

Piękni i Młodzi nie mają w tym roku wiele szczęścia. Początek roku był szczególnie trudny dla zespołu. Wszystko z powodu awantury, która rozegrała się pomiędzy dwójką byłych małżonków: Magdaleną i Dawidem Narożnymi. Para nie mogła pogodzić się na podłożu prywatnym, co przełożyło się także na wizerunek całej formacji. Po bójce, w wyniku której ukochana Dawida Narożnego trafiła do szpitala, zdecydowano o zmianie składu zespołu. Początkowo trio tworzyli Magdalena Narożna i Dawid Narożny, a także Dawid Wilczewski. W styczniu Magda Narożna przekazała, że miejsce Dawida Narożnego zastąpi nowy wokalista.

- Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku) - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu na Instagramie artystki.

Zespół zdążył zagrać kilka koncertów w nowym składzie. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce musieli jednak odwołać kolejne występy. Członkowie Pięknych i Młodych starają się czas kwarantanny spędzić z bliskimi. Okazuje się, że już niebawem rodzina jednego z wokalistów powiększy się.

Daniel Biczak spodziewa się dziecka. Wokalista Pięknych i młodych zostanie tatą

W Wielkanoc Daniel Biczak postanowił pochwalić się szczęściem, które go spotkało. Na swoim profilu na Instagramie opublikował nowe, rodzinne zdjęcie. Widzimy na nim wokalistę, jego żonę Wiktorię oraz roczną córeczkę Michalinę. Szczególną uwagę zwraca ciążowy brzuszek ukochanej Daniela. Muzyk disco polo zostanie tatą po raz drugi. Fani w komentarzach gratulują, życzą przyszłym rodzicom dużo zdrowia oraz wytrwałości w tym wyjątkowym czasie.

- Gratulacje! Zdrowych i wesołych świąt.

- Gratuluję.

- No pięknie. Wszystkiego najlepszego.

RadioZET.pl/PCh