Zamknij

Piękni i Młodzi nagrali piosenkę w nowym składzie. Fani rozczarowani: "Bez Dawida lipa"

Patrycja Chudolińska
14.02.2020 13:32
Piękni i Młodzi
fot. YouTube/@Vanila Records

Piękni i Młodzi wypuścili do sieci nowy utwór. "Bez siebie" zostało stworzone w nowym składzie po wykluczeniu z zespołu Dawida Narożnego. Niestety, reakcja fanów nie była taka, jakiej spodziewali się muzycy.

Piękni i Młodzi wypuścili nową piosenkę

Piękni i Młodzi wypuścili w walentynki nową piosenkę i teledysk "Bez siebie". Małgorzata Narożna od dawna zapowiadała pierwszy utwór stworzony w całości przez odmieniony skład zespołu.

Z niecierpliwością czekamy na premierę. Jestem bardzo ciekawa czy utwór i klip przypadnie Wam do gustu - pisała wokalistka na Instagramie.

Podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem doszło do konfliktu między byłymi małżonkami: Magdaleną i Dawidem Narożnymi. Po kłótni, w którą włączyli się także partnerzy artystów, podjęto decyzję o wykluczeniu Dawida z zespołu. Fani negatywnie reagowali na zmianę składu formacji. Teraz okazuje się, że nowy utwór "Bez siebie" również nie przypadł im do gustu.

Piękni i Młodzi: Bez siebie. Fani rozczarowani

Internauci są podzieleni. Części z nich podoba się nowy utwór i teledysk do niego. Pod udostępnionym klipem nie brakuje jednak także bardzo negatywnych komentarzy. Fani sugerują, że zespół bez Dawida to już "nie to samo".

- Ten nowy wokalista...  Sorry, ale tragedia... Piosenka w niczym nie przypomina mi Pięknych i Młodych. To nie to samo jak śpiewał Dawid Narożny.

- Sorry, ale to jest jedna z gorszych waszych piosenek.

- Piękny początek końca zespołu.

Raczej hitu z tego nie będzie. A liczyłam na to, że wrzucimy coś nowego od was w nasz repertuar weselny.

Bez Dawida lipa. Już Was słuchać nie będę - komentują fani w mediach społecznościowych.

Wy co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh