Zamknij

Bójka w zespole Piękni i Młodzi. Szokujące nagranie z awantury trafiło do sieci [WIDEO]

Sylwia Wamej
10.01.2020 10:21
Piękni i młodzi
fot. Grzegorz Ksel/ Reporter/ East News

Piękni i młodzi to grupa, która w ostatnim czasie poróżniła się. Serwis Fakt.pl dotarł do nagrania z bójki, która miała miejsce 2 stycznia po sylwestrowym występie w Zakopanem. W jednym z hoteli doszło do awantury pomiędzy Dawidem i Magdą Narożnymi oraz ich nowymi partnerami. 

Bójka w zespole Piękni i Młodzi. Szokujące nagranie z awantury trafiło do sieci [WIDEO]

Piękni i młodzi ostro pokłócili się po sylwestrowym szaleństwie w Zakopanem. W nocy z 1 na 2 stycznia doszło do awantury w jednym z zakopiańskich hoteli, w wyniku której nowa partnerka Dawida Narożnego, Joanna trafiła na SOR. Jak powiedziała kobieta w rozmowie z Fakt.pl, została zaatakowana przez Krzysztofa, obecnego partnera Magdaleny Narożnej.

Serwis Fakt.pl dotarł do nagrania, na którym widać, jak doszło do kłótni. Na nagraniu widzimy Magdę, która w hotelowym barze spędzała czas razem ze znajomymi i swoim partnerem. Gdy Dawid zobaczył eksżonę bawiącą się w najlepsze, zdenerwował się, nie wiedząc, kto opiekuje się ich 9-letnią córeczką.

Warto podkreślić, że para aktualnie jest w trakcie rozwodu i unika bezpośrednich kontaktów. "Dawid miał wcześniej wysłać sms-a do Magdy z pytaniem, gdzie jest dziecko. "Dawid napisał do niej trzy słowa: Gdzie jest córka?. Gdy nie uzyskał odpowiedzi, postanowił osobiście spytać się o Gabrysię" - czytamy na Fakt.pl.

Na filmiku widać, jak Magda Narożna, wokalistka "Pięknych i młodych" krzyczy: "Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd". Później partner Magdy, Krzysiek, zaczął grozić Dawidowi. Z kolei Magda zaczęła atakować partnerkę Dawida, Joannę. Kobieta w obronie miała psiknąć Magdzie gazem w twarz. Dawid całe zdarzenie nagrał telefonem. Gdy Krzysiek chciał wyrwać telefon z ręki, Joanna również potraktowała go gazem. Wtedy została uderzona przez Krzyśka.

Piękni i młodzi. Awantura dzień po wyrzuceniu Dawida z zespołu

Warto podkreślić, że do awantury doszło dzień po wyrzuceniu Dawida z zespołu. Menedżer zespołu powiedział Fakt.pl, że  tuż przed Sylwestrem Marzeń TVP odbyło się "demokratyczne głosowanie w zespole", w wyniku którego artysta został z niego wyrzucony.

W czwartek zespół oficjalnie ogłosił, że Dawid Narożny nie jest już członkiem grupy. "W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)" – napisała grupa Piękni i młodzi.

Zagłosuj

Słuchasz Disco-polo?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/Fakt.pl/SW