Zamknij

Piękny gest syna Krzysztofa Krawczyka z okazji Dnia Ojca. Fani nie kryją wzruszenia [FOTO]

24.06.2021 11:29
Krzysztof Krawczyk junior
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk junior odwiedził grób w Grotnikach z okazji Dnia Ojca. Wpis syna Krzysztofa Krawczyka chwyta za serce. Fani nie kryją wzruszenia.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Gwiazdor "Parostatku" zmarł nagle 5 kwietnia, kilka dni po wyjściu ze szpitala, w którym przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Pogrzeb odbył się parę dni później w podłódzkich Grotnikach. Podczas uroczystości doszło do zgrzytu między Marianem Lichtmanem i Ewą Krawczyk, wspieraną przez menadżera Andrzeja Kosmalę.

Jedną z przyczyn konfliktu był m.in. Krzysztof Igor, jedyny biologiczny syn Krzysztofa Krawczyka. Reporterzy "Uwagi" ujawnili, że 47-latek żyje w fatalnych warunkach i utrzymuje się ze skromnej renty przyznanej mu z powodu padaczki pourazowej. Osoby z otoczenia podkreślały, że junior nie ma najlepszych relacji z ojcem, ponadto został pominięty w zmienionej wersji testamentu, według której całość spadku miała trafić do Ewy Krawczyk. 

Krzysztof Krawczyk junior odwiedził grób ojca 

Pomimo zawirowań rodzinnych Krzysztof junior ciepło wspomina ojca. Po latach wyzbył się żalu i stara się robić wszystko, by podtrzymać pamięć o słynnym piosenkarzu. Krzysztof Igor śpiewa piosenki Krzysztofa Krawczyka na łódzkich ulicach i w domach kultury. Z okazji Dnia Ojca 47-latek zdobył się na piękny gest i zapalił znicz na grobie w Grotnikach. Zdjęcia z wizyty opatrzył fragmentem utworu swojego taty. 

"Tyś jest mój świat, Ojcze wspaniały. Gdzie rajskie niebo i wszechświat cały" - napisał pod serią zdjęć z cmentarza.

Juniorowi towarzyszyła partnerka Kasia. Post głęboko poruszył internautów obserwujących Krzysztofa na Facebooku.

Bardzo wzruszające, zwłaszcza ta sentencja zaczerpnięta z "Kołysanki dla Krzysia" i zadedykowana ojcu.

Aż się łezka w oku kręci i nie ma co komentować. Tata senior ma cudownego syna juniora.

Tato na pewno się raduje w niebie 

Jak widać, grób Krzysztofa Krawczyka nadal tonie w kwiatach, lampkach i rekwizytach przyniesionych przez fanów. To pocieszający widok. Przypomnijmy, że wdowa i Andrzej Kosmala zamierzają postawić piosenkarzowi wyjątkowy pomnik. 

Łódź odda hołd Krawczykowi. Menadżer zdradza, co przygotowuje miasto