Zamknij

Pierwsza męska para w brytyjskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Wystąpi Tom Daley?

03.08.2021 16:17
Tom Daley Taniec z gwiazdami
fot. FayesVision / WENN.com/agefotostock/East News

Duże zmiany w "Tańcu z gwiazdami"? 19. edycja brytyjskiego show pojawi się w telewizji już wkrótce. Jak donosi "Daily Mail", tym razem na parkiecie możemy zobaczyć męsko-męską parę. Pod uwagę brany jest brytyjski komik Alan Carr oraz sportowiec Tom Daley, który wzbudził spore zainteresowanie podczas Igrzysk Olimpijskich.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który doczekał się swoich odwzorowań w wielu krajach, w tym także w Polsce. Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy 12. edycję tanecznego show. Na parkiecie zmierzą się m.in. Oliwia Bieniuk, Magdalena Kajra Kajrowicz, Piotr Mróz, Radek Liszewski oraz Sylwia Bomba. Okazuje się, że choć w polskiej edycji show nie brak niespodzianek, jeszcze większe zmiany planowane są w brytyjskim formacie.

W Wielkiej Brytanii program "Strictly Come Dancing", czyli właśnie "Taniec z gwiazdami", doczekał się już niemal dwudziestu sezonów. Wkrótce ruszą nagrania do 19. edycji tanecznego show. W poprzednim sezonie na parkiecie widzowie zobaczyli parę dwóch kobiet - razem zatańczyły mistrzyni olimpijska Nicola Adams i Katya Jones. Teraz stacja bierze pod uwagę stworzenie pierwszej pary męsko-męskiej.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: internauci miażdżą skład nowej edycji. "Zrobiliście sobie jaja z fanów"

Dwóch mężczyzn zatańczy razem w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami"

Jak donosi "Daily Mail", produkcja programu zdradziła, że w nadchodzącej edycji widzowie zobaczą męską parę na parkiecie. Nie ujawniono nazwiska gwiazd, wiadomo jednak, że rozmowy były prowadzone m.in. z komikiem i aktorem Alanem Carr oraz sportowcem specjalizującym się w skokach do wody z wieży - Tomem Daley. Obaj mężczyźni już jakiś czas temu dokonali coming outu.

Tom Daley wyznał, że jest gejem w 2013 roku. Obecnie jest ojcem chłopca o imieniu Robbie Ray, którego wychowuje wraz z mężem Dustinem Lance. Tom cieszy się ogromną sympatią opinii publicznej, a jego profil w mediach społecznościowych śledzi spore grono fanów. Ostatnio zwrócił uwagę całego świata także na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Reprezentant Wielkiej Brytanii dziergał na drutach, siedząc na trybunach. Nic dziwnego, że to właśnie jego udziału w show najbardziej oczekują widzowie.

Myślicie, że takie zmiany zostaną wprowadzone także w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami"?