Zamknij

Pierwsza żona Radosława Majdana pogratulowała mu syna. Jak wygląda Sylwia Majdan?

12.06.2020 10:30
Radosław Majdan został ojcem. Małgorzata Rozenek urodziła mu syna.
fot. Instagram:@r_majdan

Sylwia Majdan pogratulowała Radosławowi Majdanowi z okazji narodzin dziecka. Jak pierwsza żona piłkarza zareagowała na wieść, że został on ojcem?

Radosław Majdan po raz pierwszy został ojcem. 10 czerwca Małgorzata Rozenek urodziła syna, który otrzymał imię Henryk. Były piłkarz natychmiast pochwalił się radosną nowiną na Instagramie. Zamieścił zdjęcia z porodówki i poinformował, że synek jest zdrowy i silny. Henio Majdan przyszedł na świat o godzinie 6:35, ważąc 3900 g i mierząc 58 cm. Dumni rodzice od razu pokazali jego twarz w mediach społecznościowych. Pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów z gratulacjami. Wśród osób cieszących się ze szczęścia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana znalazło się sporo gwiazd. Do życzeń przyłączyła się także była żona sportowca. 

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radosława Majdana. Ich ślub odbył się 22 czerwca 1998 roku. Sylwia jest znaną i cenioną projektantką mody, która prowadzi własne atelier. Na swoim koncie ma tytuł Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej '98. Jej małżeństwo z Radosławem Majdanem trwało zaledwie kilka lat, bo już w 2005 roku piłkarz poślubił Dorotę "Dodę" Rabczewską. Mimo to projektantka i gwiazdor futbolu zdołali utrzymać przyjacielskie relacje. Sylwia zachowała nazwisko byłego męża do dziś. 

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała pierwszy wpis po porodzie. Wzruszające słowa [FOTO]

Sylwia Majdan, była żona Radosława Majdana, pogratulowała mu syna

Sylwia Majdan na razie jako jedyna ze znanych partnerek Radosława Majdana publicznie pogratulowała mu dziecka. Doda powiedziała w wywiadzie, że nie zamierza tego robić. W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka! Nie odzywam się do niego, od czasu kiedy nie odpowiedział mi na dzień dobry. Skoro ja jestem dla niego ścianą, to on dla mnie też jest ścianą - oznajmiła. Pierwsza żona Majdana przekazała najserdeczniejsze życzenia w rozmowie z Pudelkiem.

Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców - powiedziała Sylwia Majdan. 

 

radek majdan sylwia majdan slub
fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER/EAST NEWS
majadan sylwia
fot. VIPHOTO/East News

Posłuchaj podcastu