Zamknij

Pies na plakacie "Zimnej wojny"? Te przeróbki podbijają internet [GALERIA]

Redakcja
01.03.2019 15:35
Pies na plakacie "Zimnej wojny"? Te przeróbki podbijają internet [GALERIA]
fot. Instagram:@madmax_fluffyroad

Reżyser Bryan Reisberg postanowił sprawdzić, jak wyglądałyby plakaty filmowych hitów, gdyby w roli głównej występował jego pies. Efekty rozbawiły internautów do łez. Twórca nie oszczędził również "Zimnej wojny".

Statuetki Oscarów 2019 rozdane. Poznaliśmy laureatów najbardziej prestiżowych nagród światowej kinematografii i z trzymaliśmy kciuki za sukces "Zimnej wojny". Emocje jednak najwyraźniej nie opadły do końca, czego przykładem jest reżyser Bryan Reisberg, twórca między innymi "Alchemika". Postanowił on przerobić nieco plakaty filmowych hitów, w roli głównego bohatera obsadzając...swojego uroczego psa rasy Corgi. Efekt okazał się strzałem w dziesiątkę i rozbawił internautów do łez, a piesek z miejsca stał się w sieci gwiazdą. 

Maxine the fluffy corgi
fot. Instagram:@madmax_fluffyroad

Filmowe plakaty z psem corgi

Pies Reisberga już teraz cieszy się dużą popularnością. Instagramowy profil "Maxine the fluffy Corgi" obserwuje już 143 tysiące użytkowników. Jednak po publikacji przerobionych wersji plakatów, Maxine z pewnością pokochają kolejni fani.

Wśród plakatów, na których znajdziemy sławnego psa, znalazły się między innymi: "Narodziny gwiazdy", "Zimna wojna", "Czarna Pantera" czy "Zakonnica". Również tytuły zostały zmienione tak, aby nie było wątpliwości, że puszysty Corgi jest głównym bohaterem.

RadioZET.pl/MF