Zamknij

Piotr Fronczewski i Gwyneth Paltrow w nowej kampanii Tous [WIDEO]

Redakcja
22.11.2018 14:45
Piotr Fronczewski i Gwyneth Paltrow w nowej kampanii Tous [WIDEO]
fot. Dariusz Bloch/Polska Press/East News

Aktorka Gwyneth Paltrow po raz kolejny wzięła udział w spocie reklamowym promującym kolekcję biżuterii marki Tous. Zabawny film posiada również polski akcent, którym powinni w szczególności zainteresować się wielbiciele Piotra Fronczewskiego.

Tous to hiszpańska marka założona w 1920 roku w Barcelonie. Rodzinna z początku firma z czasem przekształciła się w duże przedsiębiorstwo. Specjalizuje się w produkcji biżuterii oraz dodatków z charakterystycznym motywem misia. Od 2014 roku swoje produkty promuje serią krótkich filmów „Tender Stories”. Krótkie nagrania o zabawnym charakterze zawierają oryginalne lokowanie produktu i cieszą się dużą popularnością w sieci. Publikowane są także z polskim dubbingiem. Od czwartej serii z kampanią reklamową związana jest aktorka Gwyneth Paltrow, znana widzom między innymi z filmów „Siedem” oraz „Zakochany Szekspir”.

Gwyneth Paltrow
fot. Rex Features/East News

Fronczewski i Paltrow promują biżuterię

W dziewiątej już odsłonie „Czułych historii” Paltrow odgrywa podwójną rolę sióstr bliźniaczek, które spotykają się u prawnika zrealizować testament zmarłej ciotki. Obie kobiety bardzo chcą wejść w posiadanie cennego naszyjnika (w tej roli występuje oczywiście produkt marki Tous). Okazuje się jednak, że będą musiały rywalizować o niego w oryginalny sposób. Opublikowane w sieci nagranie to pierwsza część ich historii.

W polskiej wersji językowej głosu poczciwemu prawnikowi użyczył Piotr Fronczewski. Trudno dziwić się temu wyborowi, wszak aktor słynie z charakterystycznej, ciepłej barwy głosu. Bardzo często otrzymuje propozycję dubbingowania postaci z filmów i gier. Wcielał się między innymi w tygrysa Diego w „Epoce lodowcowej”, ojca rodziny w „Iniemamocnych”, a nawet Charlesa Xaviera w polskiej wersji kinowego hitu „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Starsi fani pamiętają również jego muzyczny epizod jako Franka Kimono. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli usłyszeć go również w kolejnej części „Czułych historii”.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Fronczewski jest chory. Jak się czuje?

RadioZET.pl/MF