Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piotr Fronczewski jest chory. Jak się czuje? Nowe doniesienia

04.07.2018 13:06

Co ze zdrowiem Piotra Fronczewskiego? Niedawno pojawiły się informacje o tym, że aktor jest chory, a przedstawienia, w których występuje, zostają odwołane. Sprawdzamy najnowsze doniesienia o stanie zdrowia aktora.

Piotr Fronczewski fot. Polska Press/EAST NEWS

W ostatnich dnia Teatr 6.piętro poinformował, że lipcowe spektakle z udziałem Piotra Fronczewskiego są odwołane. „Super Express” ujawnił, że powodem są problemy zdrowotne aktora. Gwiazdor miał podobno trafić do szpitala już pod koniec ubiegłego tygodnia.

Spektakle z Fronczewskim odwołane

Ze słów Michała Żebrowskiego wynikało, że nie są to błahe problemy.

– Niestety nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione – mówił Żebrowski, współtwórca i dyrektor teatru.

Nic dziwnego, że fani, poruszeni doniesieniami o chorobie Fronczewskiego, wypytywali o jego zdrowie. Ostatecznie, kilkanaście godzin temu na Facebooku Teatru 6. piętro pojawił się wpis, w którym poinformowano, że teatr nie będzie udzielał żadnych informacji o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego.

„Szanowni Państwo! Informujemy, że nie udzielamy żadnych informacji na temat zdrowia pana Piotra Fronczewskiego. Prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji i uszanowanie prywatności aktora” – głosi komunikat.

Jak czuje się Piotr Fronczewski i co mu dolega?

W ostatnich godzinach pojawiły się informacje, że Piotr Fronczewski wyszedł ze szpitala. Podobno niebawem wrócić ma na plan serialu „W rytmie serca”. „Super Express” poinformował jednak, że producenci temu zaprzeczają.

Aktorowi życzymy powrotu do zdrowia.

Oceń