Zamknij

Piotr Gąsowski ostro o "byłym koledze" Kukizie. "Żal mi ciebie, wszystko przesr**eś"

12.08.2021 12:10
Piotr Gąsowski Paweł Kukiz
fot. REPORTER/East News

Piotr Gąsowski ostro ocenił postępowanie Pawła Kukiza w trakcie głosowania ustawy Lex TVN. Były muzyk a obecnie poseł jest krytykowany przez wiele osób ze świata mediów, kultury i show-biznesu.

Piotr Gąsowski dołączył do grona osób, które ostro skrytykowały postępowanie Pawła Kukiza. Były muzyk i poseł Kukiz'15 poparł w środę nowelizację ustawy Lex TVN, przez co została ona przegłosowana do dalszego procedowania. Dla wielu Polaków poparcie projektu ustawy jest kompletnie niezrozumiałe i oburzające. Podobne zdanie ma aktor i prezenter Piotr Gąsowski, który na Instagramie dał wyraz swojemu niezadowoleniu.

Piotr Gąsowski ostro o Pawle Kukizie. "Historia oceni cię bezwzględnie"

Piotr Gąsowski opublikował na InstaStories zdjęcie Pawła Kukiza. Do fotografii dołączył ostry wpis, w którym przyznaje, że może stanąć w obronie byłego kolegi tylko, jeśli "jest chory lub zwariował". Aktor i prezenter nie szczędził politykowi gorzkich słów.

- Paweł! Będę Cię bronił... powiedz, że jesteś chory, że zwariowałeś, że masz chwilowe zaćmienie świadomości... że ty to nie ty, tylko twój dwubiegunowy kuzyn... tylko w takim przypadku będę w stanie cię usprawiedliwiać. Ale jeśli tego nie zrobisz... żal mi będzie ciebie! A historia oceni cię bezwzględnie, bo wszystko, co mogłeś... przesr**eś! Twój były kolega Gąs - napisał Gąsowski.

To nie jedyna osoba, która tak mocno wypowiedziała się o Pawle Kukizie po przegłosowaniu Lex TVN. Słowa krytyki padły z ust m.in. Matyldy Damięckiej, Kuby Wojewódzkiego oraz Agaty Młynarskiej.

Zobacz także: Janusz Panasewicz wstydzi się, że kiedykolwiek podał rękę Pawłowi Kukizowi: "Ty gnoju"

Gąsowski
fot.