Zamknij

Piotr Gąsowski pokazał syna. Kuba wyrósł na prawdziwego przystojniaka [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
21.04.2020 22:02
Kuba Gąsowski i Hanna Śleszyńska
fot. TRICOLORS/East News

Piotr Gąsowski opublikował zdjęcie z synem i ojcem. Uwagę zwraca przede wszystkim 25-letni Jakub, którego mamą jest Hanna Śleszyńska. Chłopak zmężniał i stał się uderzająco podobny do taty. 

Piotr Gąsowski pokazał syna Kubę 

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska byli niegdyś jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Aktorski duet doczekał się jednego dziecka. W 1995 roku przyszedł na świat Jakub Gąsowski. Chłopak często towarzyszył rodzicom podczas premier i wyjść na salony. Zaprzyjaźnił się także z synem Hanny Śleszyńskiej z poprzedniego związku, Mikołajem. Po latach sam został aktorem. Można go było zobaczyć już w kilku popularnych serialach. 

Dzisiaj Kuba Gąsowski ma 25 lat i już w niczym nie przypomina rozczochranego nastolatka sprzed lat. Na najnowszym zdjęciu z ojcem i dziadkiem widać, że wyrósł na niezłego przystojniaka. Nie da się również nie zauważyć sporego podobieństwa młodego aktora do taty. 

Jakub Gąsowski - kim jest syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej?

Kuba Gąsowski już jako dziecko brał udział w znanych produkcjach telewizyjnych. W 2016 roku pojawił się w obsadzie drugiego sezonu "Belfra" i była to bodaj jego najważniejsza rola w dotychczasowej karierze. Występował również na deskach warszawskich teatrów oraz w filmie "Orzeł. Ostatni patrol". Można go było zobaczyć także w "Na dobre i na złe" oraz serialu "Echo serca". Syn Gąsowskiego i Śleszyńskiej nie chciał jednak robić kariery wyłącznie dzięki sławnym rodzicom i zadbał o wykształcenie kierunkowe. Kuba podjął studia aktorskie na warszawskiej Akademii Teatralnej. 

Zagłosuj

Do kogo bardziej podobny jest Kuba?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw