Zamknij

Piotr Gąsowski wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi. Gwiazdor przerobił scenę z kultowego "Misia" Barei

12.04.2021 11:55
Piotr Gąsowski
fot. Tricolors/ East News

Piotr Gąsowski przerobił jedną z kultowych scen w "Misiu" Stanisława Barei. W ten sposób gwiazdor odniósł się do zachowania Tomasza Kammela, który wychwalał ostatnio Jacka Kurskiego i jego małżonkę. Fani są zachwyceni przeróbką oraz poczuciem humoru Piotra Gąsowskiego.

Piotr Gąsowski postanowił odnieść się do zachowania Tomasza Kammela na wielkanocnym koncercie Bocellego "Cud Życia". Prezenter zdecydował się na pochwalną mowę w kierunku Jacka Kurskiego i jego małżonki Joanny, która niedawno urodziła dziecko.

"Cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy" - powiedział Kammel. Za tę wypowiedź gwiazdor TVP został skrytykowany przez internautów za wazeliniarstwo.

Gąsowski w dość oryginalny sposób zażartował z całej sytuacji, przerabiając kultową scenę z "Misia" Barei.

Zobacz też: Tomasz Kammel odtworzył zdjęcie z bratem sprzed 25 lat. "1996 vs. 2021" [FOTO]

Piotr Gąsowski wbija szpilę Tomaszowi Kammelowi. Gwiazdor przerobił scenę z kultowego "Misia" Barei

"Moi drodzy! Miś” powrócił w nowej odsłonie. !!! A taki filmik proponuję na Światowy Dzień Wazeliny. Data do ustalenia! Macie jakieś propozycje?! A co do Tomka... Tomek! @tomaszkammel Mimo wszystko uważam, że jesteś prezenterem pierwszej klasy! I to jest z pewnością, niepodważalne! I tak uważam nadal! Ale, jako że jestem też „kabareciarzem”, nie mogłem sobie odmówić podzielenia się z moimi followersami tym filmowym skojarzeniem! I ... wielkim zdziwieniem! Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich! Gąs P.S. A tak po ludzku i po ojcowsku ... przyłączam się do gratulacji z powodu „cudu życia!" - napisał Piotr Gąsowski.

 W scenie z "Misia" chodzi o moment gdy Wacław Jarząbek wygłasza mowę pochwalną przy szafie prezesa Ryszarda Ochódzkiego. Gąsowski podłożył swój głos i jako Kammel wypowiedział kilka słów w kierunku prezesa Kurskiego.

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej telewizji pan prezes Kurski Jacek, tak wiele mu zawdzięczam. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki, to nie ludzie to wilki. To mówiłem ja, Kammel Tomasz, trener II klasy. Niech żyje nam prezes sto lat" - słyszymy. I na koniec podłożonym głosem Gąsowski dodał. "To jeszcze ja, Kammel Tomasz, bo ja zapomniałem podziękować za cud życia w pierwszym rzędzie. Łubudubu łubudubu gratuluje prezesowi życia cudu, niech żyje nam, to śpiewałem ja, Kammel" - słyszymy w przerobionym materiale.

Fanom zmieniona wersja kultowej sceny bardzo się spodobała, a w komentarzach chwalili Gąsowskiego za poczucie humoru i kreatywność.