Zamknij

Gąsowski opuścił szpital. Taką niespodziankę przygotowała mu Hanna Śleszyńska. "Wielkie wzruszenie"

26.11.2021 11:14
Piotr Gąsowski
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Piotr Gąsowski wyszedł ze szpitala po terapii związanej z zakażeniem koronawirusem. Koledzy i koleżanki z teatru przygotowali mu wielką niespodziankę. Aktor nie kryje wzruszenia.

Piotr Gąsowski blisko dwa tygodnie temu trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Choć sam aktor twierdził, że chorobę przechodzi dość łagodnie, to jednak zdaniem lekarzy zasadne okazało się pozostawienie go w szpitalu na jakiś czas. Aktorowi przeprowadzono m.in. kurację tlenową. Jak poinformowała jego przyjaciółka, była partnerka Hanna Śleszyńska, Gąsowski wezwał karetkę, kiedy bardzo spadło mu ciśnienie. Towarzyszyły temu zawroty głowy, złe samopoczucie i wszystkie objawy COVID-19, czyli utrata smaku i węchu.

Teraz, po kilku dniach pobytu w placówce, aktor poinformował o opuszczeniu szpitala.

Zobacz także:  Urszula reaguje na doniesienia tabloidu: "Niech się walą". Pokazała rachunek za kwaterę cmentarną

Piotr Gąsowski wyszedł ze szpitala. Wielka niespodzianka koleżanek i kolegów z teatru

Na Instagramie Piotr Gąsowski opublikował krótkie wideo, nagrane tuż po spektaklu "Piękna Lucynda" w Teatrze 6. Piętro. Zamiast Gąsowskiego w jego roli pojawił się Jarek Gajewski. "Gąs" zażartował sobie, że z obawy o konkurencję od razu odzyskuje siły.

"Dziękuję też, najpiękniej jak umiem, całemu zespołowi, moim najwspanialszym koleżankom i kolegom za Waszą akcję na scenie!!! Też Was kocham! To jest zaszczyt, radość i wielkie wzruszenie Was „mieć”! Normalnie gęba mi się śmieje od ucha do ucha!!! Kochani! Wyszedłem właśnie ze szpitala i dochodzę do zdrowia, a takie filmiki powodują, że wrócę szybciej niż później (w obawie o moją pracę, ha, ha, ha). Miłego weekendu w teatrach… i nie tylko" - napisał aktor.

Na filmiku widzimy, jak Hanna Śleszyńska zwraca się do widowni, by przesłała Gąsowskiemu dobrą energię. "Jest chory i chcemy go pozdrowić razem z państwem: Gąs, trzymaj się, bądź zdrowy i przychodź do nas!" - mówi aktorka, a po chwili rozlegają się okrzyki publiczności oraz kolegów i koleżanek ze sceny.

To nie pierwsze tego typu "wsparcie", jakie Gąsowski dostał od kolegów i widowni. Kilka dni temu w jego social mediach pojawił się inny materiał, w którym aktor dostał wsparcie i ze sceny, i z publiczności.