Zamknij

Piotr Kraśko komplementuje Klaudię El Dursi. "Piekielnie zdolna osoba"

Sylwia Wamej
27.02.2020 12:04
Piotr Kraśko
fot. Instagram,com/ Piotr Kraśko

Piotr Kraśko skomentował obecność Klaudii El Dursi w programie "Hotel Paradise". Zdaniem dziennikarza modelka świetnie poradziła sobie w roli prowadzącej. Dziennikarz nie szczędził też ciepłych słów pod adresem Klaudii. C powiedział?

Piotr Kraśko komplementuje Klaudię El Dursi

Piotr Kraśko został zapytany przez serwis Pudelek, czy zna program "Hotel Paradise". Dziennikarz jest na bieżąco z ofertą programową stacji i jak się okazuje, obejrzał pierwszy odcinek. Piotr Kraśko nie szczędził też ciepłych słów pod adresem prowadzącej - Klaudii El Dursi. Jak się okazuje, Klaudia i Piotr Znają się, a dziennikarz uważa modelka za niezwykle zdolną osobę.

"To jest wyjątkowe, bo Klaudię El Dursi poznaliśmy na planie "Top Model", w którym pojawiliśmy się gościnnie w jednym z odcinków razem z moją żoną. I wtedy poznaliśmy Klaudię, która ma fantastyczną rodzinę, przemiłego, przesympatycznego, absolutnie ją wspierającego partnera i dwóch fantastycznych synów - powiedział Piotr Kraśko w rozmowie z Pudelkiem.

Kraśko dodał też, że Klaudia chętnie angażowała się w projekty jego żony - Karoliny Ferenstein Kraśko.

"Klaudia nam się wydaje taką bliską osobą, później ją spotykaliśmy wiele razy, bo też Klaudia angażowała się w różne projekty charytatywne mojej żony. To jest piekielnie zdolna osoba, która pojawiła się o właściwym czasie we właściwym miejscu" - wyjaśnił Piotr Kraśko w rozmowie z Pudelkiem.

Klaudia El Dursi prowadzącą "Hotel Paradise"

Przypomnijmy, że Klaudia El Dursi została prowadzącą nowego formatu TVN 7 "Hotel Paradise". Wcześniej Klaudia wystąpiła w programie "Top Model". Niestety, internautom nie przypadł do gustu sposób, w jaki Klaudia prowadzi program. Zdaniem fanów, Klaudia jako gospodyni show wypada sztucznie. Brakuje jej luzu i spontaniczności.

Zagłosuj

Oglądasz "Hotel Paradise"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW