Zamknij

Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na ramówce TVN. Nawiązał do zdjęcia z Adele

Maciej Friedrich
25.02.2020 15:06
Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na ramówce TVN. Nawiązał do zdjęcia z Adele
fot. Jakub Kaminski/East News

Podczas ramówki TVN prowadzący Piotr Krasko zapowiadał Rafała Zawieruchę. Prezentując znanego z filmu Quentina Tarantino aktora, w zabawny sposób nawiązał do koleżanki ze stacji Kingi Rusin. Odniósł się do głośno komentowanego zdjęcia prezenterki u boku Adele.

Rafał Zawierucha to polski aktor, który ogromną popularność zawdzięcza roli w nominowanym do Oscara "Pewnego razu...w Hollywood" w reżyserii słynnego Quentina Tarantino. Rafał miał okazję pracować na planie obok między innymi Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie.

Zawierucha został zaproszony na odbywającą się 25 lutego ramówkę TVN. Zapowiadali go prowadzący imprezę Piotr Kraśko i Magda Mołek.

- Zawieruchy przepis w kinie. Jest i on, człowiek od Tarantino! - oznajmiła publiczności Mołek.

Kraśko przy okazji prezentacji aktora zdecydował się na żart dotyczący jego koleżanki ze stacji Kingi Rusin.

Piotr Kraśko zażartował ze zdjęcia Kingi Rusin i Adele. Tak zapowiedział Rafała Zawieruchę

Jak informuje portal Pudelek, Piotr Kraśko zapowiedział Rafała Zawieruchę w niezwykle oryginalny i zabawny sposób, który z pewnością docenił każdy, kto pamięta niedawne wydarzenia związane z Kingą Rusin.

- Podobno uaktualniono wpis o Rafale Zawierusze w Wikipedii. Teraz zaczyna się od zdania: "Pierwszy z Polaków, który tańczył z Leo za ręce, a Brad Pitt posyłał mu uśmiechy" - zażartował prowadzący.

Nawiązał tym samym do głośnej relacji Kingi Rusin z imprezy u Beyonce. Gwiazda TVN opublikowała zdjęcie z Adele i ze szczegółami opisała wieczór, który spędziła w towarzystwie amerykańskim celebrytów. W sieci pojawiło się wiele zabawnych komentarzy i memów z Rusin w roli głównej.

Sama gwiazda "Dzień Dobry TVN" nie miała okazji zareagować na żart redakcyjnego kolegi, nie pojawiła się bowiem na ramówce TVN. Kraśko przekazał pozdrowienia od dziennikarki.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF