Zamknij

Piotr Lato z "Big Brothera" po 20 latach wraca do TV. Wystąpi w "The Voice of Poland"

09.09.2021 18:07
Piotr Lato
fot. WOJTEK STEIN/REPORTER/EAST NEWS

Piotr Lato zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brothera". Teraz, po 20 latach, kiedy sława przygasła, muzyk wraca do TV jako gwiazda "The Voice of Poland". Zobaczymy go razem z dziewczyną już w najbliższym odcinku programu. Jak zmienił się Piotr Lato?

Piotr Lato stał się znany dzięki udziałowi w pamiętnej, pierwszej edycji "Big Brothera", która emitowana była na antenie telewizji TVN od marca do czerwca 2001 roku. Zwycięzcą programu został wtedy nieżyjący już Janusz Dzięcioł, choć początkowo to "Picia" typowany był na faworyta. Był w domu wielkiego brata lubiany przez wszystkich uczestników. Nikomu nie zawadzał. Niektórzy widzowie oceniali go jednak jako postać mało wyrazistą i niezapadającą w pamięć. Nie wiadomo jednak, jak potoczyłyby się dalsze losy młodego muzyka, gdyby nie fakt, że został wyeliminowany z programu za złamanie regulaminu, zgodnie z którym uczestnikom nie wolno było rozmawiać na temat nominacji.

Zobacz także: Edward Miszczak komentuje wpis Kuby Wojewódzkiego. To naprawdę koniec show "Króla TVN"?

Piotr Lato w "The Voice of Poland"

Już 11 września na antenie TVP 2 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej, dwunastej już edycji " The Voice of Poland". Ku zaskoczeniu widzów w programie pojawi się znany z pierwszej edycji "Big Brothera" Piotr Lato. Artysta, któremu niestety, mimo trampoliny, jaką był udział w reality show TVN, nie udało się zrobić zawrotnej kariery. Wcześniej już próbował swoich sił w programie Dwójki, jednak wtedy nie miał szczęścia i żaden z trenerów się do niego nie odwrócił.

Ostatecznie jednak nawet tamte doświadczenia miały pozytywny wydźwięk, bowiem dzięki udziałowi w programie Lato poznał swoją ukochaną - Karolinę Charko. To z nią pojawi się w premierowym odcinku "Voice'a" już w najbliższą sobotę. Zaśpiewają razem utwór "Stitched Up” Herbiego Hancocka i Johna Mayera.