Zamknij

Piotr Machalica wziął ślub. Jego wybranka jest młodsza o 21 lat

Maciej Friedrich
21.09.2020 09:13
Piotr Machalica wziął drugi ślub
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Machalica, popularny polski aktor, po raz drugi wziął ślub. Gwiazdor poślubił o 21 lat młodszą Aleksandrę. Na weselu pojawiła się śmietanka krajowego aktorstwa. Czy życzenia młodej parze złożyła także była partnerka Machalicy, Edyta Olszówka?

Piotr Machalica to jeden z najbardziej cenionych krajowych artystów. Doskonały aktor filmowy, serialowy i teatralny, doskonale znany jest widzów między innymi z "Dekalogu IX", "Dnia świra" czy serialu "Złotopolscy". Fani pokochali go także za doskonałe wykonania piosenki aktorskiej. Został odznaczony Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". 65-letni aktor nie może narzekać na szczęście zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Machalica od 7 lat związany jest z młodszą o 21 lat Aleksandrą. Jak informuje "Super Express" para jest już po ślubie, a na uroczystości nie zabrakło największych polskich gwiazd.

Piotr Machalica po raz drugi wziął ślub 19 września w Częstochowie. Wesele odbyło się w restauracji będącej częścią hotelu, którego właścicielką jest panna młoda. Choć wesele miało być imponujące i bawiła się na nim około setka gości, małżonkowie mieli utrzymywać ceremonię w tajemnicy.

- Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji. A państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki  - zdradził "Super Expressowi" znajomy pary.

 Sean Penn wziął ślub w tajemnicy. Jego partnerka jest młodsza od niego o 32 lata

Piotr Machalica poślubił o 21 lat młodszą partnerkę. Krajowe gwiazdy na ślubie aktora

Nie jest tajemnicą, że Piotr Machalica jest postacią uznaną i lubianą w środowisku aktorskich. Nic dziwnego, że na ślubie aktora pojawiły się znane nazwiska. Najlepsze życzenia młodej parze składali między innymi Katarzyna i Cezary Żakowie, Artur i Paulina Żmijewscy, Tomasz Dedek, Krystyna Janda czy Joanna Liszowska i wiele innych znanych postaci. Szampańska zabawa w restauracji miała trwać do białego rana.

Z pewnością wielu fanów Machalicy zastanawia się, czy życzenia aktorowi złożyła była partnerka Edyta Olszówka. Choć byli partnerzy wielokrotnie podkreślali, że rozstali się w dobrych stosunkach i nadal przyjaźnią, aktorki znanej między innymi z "Ojca Mateusza" zabrakło na ślubie.

Piotr Machalica
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ EAST NEWS