Zamknij

Piotr Polk wziął potajemny ślub? Może być żonaty już 3 lata

Redakcja
04.12.2018 11:01
Piotr Polk wziął potajemny ślub? Może być żonaty już 3 lata
fot. TRICOLORS/East News

Popularny aktor Piotr Polk nie zwykł opowiadać mediom zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Również na ślub z Joanną Gajewską zdecydował się w ukryciu. Informacja o ich małżeństwie pojawiła się dopiero teraz, choć para pobrała się trzy lata temu!

Piotr Polk to sympatyczny i utalentowany aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Obecnie widzowie mogą regularnie oglądać go w roli inspektora Oresta Możejko w serialu „Ojciec Mateusz”. Polk ma jednak na swoim koncie wiele świetnych aktorskich kreacji. Warto wymienić na przykład „Sztukę kochania” czy „Listę Schindlera”. Jako wokalista wydał dwie płyty („Polk in love” i „Mój film”), które uzyskały status Złotych. W ostatnim czasie o Polku zaczęło być głośniej również ze względu na udział w show „Lepiej późno niż wcale”.

Aktor nie zwykł afiszować się i zdradzać mediom szczegółów ze swojego prywatnego życia. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa z Hanną Polk oraz Magdaleną Wołłejko. Od 8 lat spotyka się z Joanną Gajewską, która jest także jego menadżerką.

ZOBACZ TEŻ: "Ojciec Mateusz": aktor nie zgodził się na zagranie uchodźcy

EN_01349763_0499
fot. VIPHOTO/East News

Piotr Polk jest żonaty od trzech lat?

Okazuje się, że Joanna nie jest już jedynie partnerką Polka, ale jego żoną. Para postanowiła pobrać się, nie wzbudzając medialnego rozgłosu. Jednak fotoreporterom udało się dostrzec obrączki na palcach zakochanych. Okazuje się, że są oni małżeństwem już od trzech lat, a dopiero teraz informacja ta ujrzała światło dzienne. Trzeba przyznać, że Piotr Polk i jego żona potrafią zadbać o swoją prywatność. Jak sama poinformowała Gajewska w rozmowie z „Twoim Imperium”:

– Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym. Życie prywatne zachowujemy z mężem dla siebie.

Para nie chciała opowiadać o szczegółach uroczystości. Pojawiły się jedynie plotki, że ślub odbył się za granicą w otoczeniu najbliższych osób.

RadioZET.pl/se.pl/MF