Zamknij

Piotr Rubik pochwalił się urodzinowym zdjęciem córki. Helena skończyła 11 lat [FOTO]

Sylwia Wamej
21.05.2020 13:31
Piotr Rubik pochwalił się urodzinowym zdjęciem córki. Helena skończyła 11 lat  [FOTO]
fot. Tricolors/ East News/

Piotr Rubik i Agata Rubik są dumnymi rodzicami dwóch córek: 11-letniej Heleny i 7 letniej Alicji. Starsza latorośl pary obchodziła niedawno urodziny. Dumni rodzice pochwalili się urodzinowym zdjęciem córki na Instagramie. "Tyle wrażliwości, mądrości i piękna w jednej dziewczynce" - piszą dumni rodzice.

Piotr Rubik pokazał urodzinowe zdjęcie córki. Helena skończyła 11 lat

Piotr Rubik i  Agata Rubik opublikowali urodzinowe zdjęcie swojej starszej córki - Heleny, która skończyła właśnie 11 lat. Dumni rodzice złożyli dziewczynce życzenia urodzinowe. "11 lat Heleny. Tyle wrażliwości, mądrości i piękna w jednej dziewczynce. Kocham Cię Córeczko" - napisała Agata Rubik. "Nasze szczęście kończy 11 lat" - dodał Piotr Rubik.

Fani i tym razem nie zawiedli i przyłączyli się do życzeń. Niektórzy wróżą córce Piotra Rubika karierę w modelingu. Być może 11-letnia Helena pójdzie w ślady mamy - Agaty Rubik, która przed laty brała udział w wyborach Miss Polonia.

Agata i Piotr Rubik: Jak się poznali?

Agata Paskudzka poznała przyszłego męża - Piotra podczas finałów Miss Polonia. Mimo że dzieli ich 19 lat różnicy, udało się im stworzyć szczęśliwy związek, a później małżeństwo. Choć Agata została II Wicemiss Polonia, postawiła na rodzinę, zamiast kariery w show-biznesie. 21 czerwca 2008 roku wyszła za mąż za Piotra Rubika. Rok później przyszła na świat ich córeczka Helena, a w 2013 roku przywitali na świecie Alicję.

Zarówno Piotr, jak i Agata Rubik chętnie dzielą się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciami codzienności. Na fotografiach nie brakuje też ukochanych córek: Alicji i Heleny.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW